indirilebilir istemci giriş sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve !!!.TEHLİKE.!!! tarafından 18 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. giriş yapıp oyuna giriyorum beni ana sayfaya atıyor server her zaman full onile herkes girdiği içinmi acaba kaldırmıyor anlamadım buradan yardımcı olabilicek varmı

2. windows + r tuşuna bas ilk temp yaz cıkan her şeyi sil sonra yine bas ve %temp% yaz yine her şeyi sil, düzelecektir sorun

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Tarayıcı önbellek temizlemesini bir çok kez yaptıktan sonra sorun düzelmektedir. Ayrıca tolgahanozturke üyemizin belirttiği çözümle de bilgisayarınızdaki tüm çerezleri silip deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. oyunu oynayabilmek için iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak lazım.Sistem dosyası ayarlarını iyi derecede bilmek lazım yoksa oyuna bağlanamazsın.Yakında bios ayarlarını da değiştirmemizi isterlerse hiç şaşırmam.