İndirilebilir istemci için kaç GB ekran kartı gerek

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ..ZONGULDAKLI.. tarafından 13 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar. Ben uzun zamandır telefondan onuyorum. Oynadığım tek oyunda DarkOrbit şimdi indirilebilir istemci için sistem gereksinimlerini yazmışlar. Şimdi 4 GB ram var ama ekran kartımda paylaşımlı. İndirebilir istemcinin donmadan ve kasmadan çalışması için ne kadar ekran kartı şart. Şimdiden cevap veren arkadaşlar için teşekkür ederim.

2. uzayl80

uzayl80 User

ben 10 senelik 3gb ram +vin7 64 bit ssd nvidia ekran kardı +pentium işlemci laptopla oynuyorum indirmeliyi denedim benim pc ye göre cok rahat oynabilirsin gibime geliyor deneyerek gör derim kaldırmassa normal oyna

..ZONGULDAKLI.. bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İndirilebilir istemci için sistem gereksinimlerinde ekran kartı yazmamaktadır.

ÖNERİLEN SİSTEM YAPILANDIRMASI

Windows 7 veya üstü, 4GB Ram, 2GB HDD, 6 Mbit DSL Bağlantı
    Bunlar optimum oyun tecrübesi için aranan sistem gereksinimleridir. Oyunun çalışması için gereken minimum gereksinimler daha azdır.

Belirtildiği üzere bu en yüksek istenen sistem gereksinimleridir. İçiniz rahat bir şekilde istediğiniz bilgisayara kurabilirsiniz.

İyi Forumlar.

..ZONGULDAKLI.. bunu beğendi.
  4. uzayl80

uzayl80 User

sayın mod modifiye edilmiş bir pc ile oynuyorum 4gb ram pc kaldırmadı bende 3 gb 2 ram taktım ekran kartı yetersiz kaldıgı icin oyunda orta kalite ve düşük kalite olarak kulanıyorum iyi kalite sıkntılı malum laptop biraz eski sadece oyunlar icin bir oyun pc almaya gerek yok bence her işimi rahatca görüyo saygılar

5. titans___

titans___ User

ben,m sorum olucak hangar kısmına giremiyorum

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Çerezlerinizi ve önbelleğinizi temizleyip tekrar deneyiniz. Sorununuz bu sayede çözülecektir.

İyi forumlar.

7. titans___

titans___ User

bu indirilebilir istmeciden oyun oynayıp sade foruma giryorum öyle çerez temizlerim de pek bir şey çıkmyor açıkcası hani dikkat ederim de yine de saolun internet tarayıcıdan girince halletim saolun .

.Hypnos. bunu beğendi.