Geri bildirim İndirilebilir İstemcinin Browser Olması

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Duck▲ tarafından 28 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İstemciden memnun musunuz?

1. EVET

oy sayısı 0
    0,0%
  2. HAYIR

oy sayısı 32
    100,0%
  1. Duck▲

Duck▲ User

Son düzenlenen: 28 Nisan 2022
  2. Çok doğru bir yorum yapmışsın kardeşim gerçekten flash player destekleyen tarayıcı yapmışlar sadece.
    Oyuncuya değer vermiyor ki bu şirket sadece insanları bağlamak, sürekli yenilik getirmek ve para harcamaya mahkum etmek amaçları. **** diye bir oyun var belki bilirsin. O şirket bile oyuncusuna darkorbitten daha fazla önem veriyor halbuki beş para etmez oyun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Aralık 2020
    Duck▲ ve DAVLÂTURİ™- bunu beğendi.
  3. bencede flash destekli adı indirmeli istemci bişe istediğidide yok ne tam ekran oluyor habire çöküyor kaplumbağa hızında tam ekran tıkladığında flash isteyen istemeyen istemci. valla süper yaaa.

4. joetly

joetly User

tamamiyle katılıyorum. istemci denilen şey flash player gömülü bir browser.
    hayır "başlat" linkini kaldırmanın anlamını anlayamadım. bırak kalsın. chrome zaten çalıştırmayacak ancak başka (donmayan) flash gömülü bir browser bulup girerdik bir şekilde. çünkü gerçekten bu istemcide oyun oynamak tam bir işkence.

5. Eş dostun yanında oyunu açmaya çekiniyorum. Bu nasıl istemci diyorlar. :)
    Gerçekten el atılması gereken konuları başında geliyor.

Duck▲ bunu beğendi.
  6. adeniza

adeniza User

Firefox un eski sürümüyle 3d modunda gayet sorunsuz oynuyordum. Şimdi kapıya girmeye korkar oldum. Az önce eternalde üçüncü dalgada oyun donmasından patladım. Bu kadar otocunun içinde 500 parçacık kasmak pek kolay olmuyor. Yap o zaman eternal girişini ücretsiz, patlasakta sadece harcadığımız cephaneye yanalım.

Duck▲ bunu beğendi.
  7. sürekli donuyor çıkıp geri girmek zorunda kalıyorum bu sürekli tekrarlanıyor 2 dakikadan fazla oyunda kalamıyorum

Duck▲ ve adeniza bunu beğendi.
  8. Visual Basic tarayıcı yapımı izleyerek yapılmış gibi bu hal ne cidden. Atladığım her kapıda oyundan atıyor. Anlam veremiyorum kaç zamandır flash desteği kalkıcak diye haberler veriliyor liseli gibi son 10 günde yapmışsınız istemci dediğiniz flash destekli tarayıcınızı. Mac ile ilgili nasıl geliştirme yapamıyorsunuz. Yazılımcı olarak bir kişi mi çalışıyor. Şeref salonu açılmıyor cart curt oyunu oynayamıyorum ki şeref puanım artsın. Allah aşkına şu forumu kullanan arkadaşlar visual basic tarayıcı yapımı yazın youtube a çıkan herhangi bi videoya tıklayıp sonuna bakın istemcinin aynısı.

9. Baktım, vallahi aynısı. Youtube'dan izleyerek yaptılar galiba bunlar da. :D

Duck▲ bunu beğendi.
  10. MrTurktim

MrTurktim User

Flash Player'in tüm tarayıcılardan desteğini çekeceğinin uzun yıllar öncesinden bilinmesine rağmen kanser oyunumuz DarkOrbit'in güzide geliştirici ve merkez ekibi 3. sınıf parti uygulamaları aratmayacak bir browser istemcisi yapıp elimize tutuşturmuştur. Uzun yıllardır bu günün geleceğini bilen ekip bir masaüstü uygulaması yapmak yerine flash player gömülü acemice tasarlanmış bug, düşük fps, ve daha birçok hata bulunan istemciyi önümüze sunmuştur. Oyunun merkez takımına, geliştirici ekibine forum yetkilileri aracılığı ile seslenmek istiyorum;

Community sizden bezmiş durumda yaptığınız hiçbir tasarı bizi memnun etmiyor lütfen istemciyi kapatıp oyunu profesyonel bir biçimde sağlam optimizasyona sahip uygulamaya geçirin low PC'lere sahip insanları oyundan mahrum etmeyin bu oyunu yalnızca 10-15k bütçesini bilgisayar sistemine ayıran insanlar oynamasın. Bizi mağdur etmeyin. Oyunu oynanabilir kılın.. İSTEMCİ DEĞİL APPLİCATİON İSTİYORUZ!

Duck▲ ve MUSTAFA_NİDA bunu beğendi.
  11. -bdbd-

-bdbd- User

bu oyun dahada oynanmaz

Duck▲ bunu beğendi.
  12. KomediaN

KomediaN User

artık şu istemci düzelsede oyunu oynasak

Duck▲ bunu beğendi.
  13. SANA HELAL OLSUN KARDEŞİM

Duck▲ bunu beğendi.
  14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Şu an ki istemci geçici bir ara çözüm. Unity tabanlı istemciye geçiş yapılana kadar kullanılması planlanmaktadır. Sanırsam yakında Seafight'ta olduğu gibi DarkOrbitte de Unity tabanlı istemci için testler başlayacaktır.

15. Yaw istemci cokti browser coktu mobil de giremiyom artik bu ne yaaaa tabletten mobil den girip en azindan ewde degilke gunuk gorev yapiyodjm cok iyi oldu baslat tusunu cektiler nolajak ti kalsaaaa

16. kale3737fb

kale3737fb User

indirmelide dükkanda açık artırmada argede resimler var yazılar yok ürün açıklama yazıları yok

17. kale3737fb

kale3737fb User

piremium almayı düşünüyordum oda yalan oldu sayelerinde

18. CLASSİ

CLASSİ User

Arkadaşlar daha önce bilgisayarımda win 7 yüklü iken indirilebilir istemci yüklenmiyor diye windows 10 format attırdım, ama şimdi de indirilebilir istemciyi yükledikten sonra sayfayı açınca tamamen beyaz bir sayfa çıkıyor , bu sorunu nasıl çözebilirim?

19. devrim

devrim User

2-3 dk da bir yaşadığım durum! Kapatıp yeniden giriş yapmam gerekiyor. Daha ne kadar bu duruma tahammül etmemiz bekleniyor? [​IMG][/url][/IMG]

Duck▲ bunu beğendi.