Duyuru indirim paketi ve geliştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MKS-705 tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MKS-705

MKS-705 User

Evet gergin bir ortamdan sonra yine sizlerle beraberim ve bir soru sormaya geldim.

şimdi benim vıpım var uridum ile alınan herşeyde %5 indirim var

%25 indirim paketi varya bildiğiniz gibi 28 tl 8 hafta onu almış olduğum zaman %30 mu olacak ?

ve dahası öge geliştirme varya hani biliyorsunuz level atlatılıyor irislere kalkanlara lf4 lere falan filan işte orda da fiyat %30 azalıyormu ?

cevap plese

2. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Evet etki etmektedir. %30 olarak uygulanmaktadır.

İyi Forumlar

polatalemdar311 bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

İlave bilgi olarak bu tür indirimler toplu olarak işlemiyor diye biliyorum. Yani indirim olarak VIP %5 + İndirim Paketi %25 = %30 olarak indirim olmuyor.

İlk olarak birisi daha sonra diğerinin indirimi uygulanıyor diye hatırlıyorum.

Şöyle ki ;

Maliyet 20.000 uridium olsun bundan direk %30 indirim yaparsak 14.000 uridium'a inecektir.

Fakat ;

20.000 uridium'dan önce %5 uygulanırsa 19.000 ve bundan tekrar %25 uygulanırsa 14.250 olacaktır.

Yada ;

20.000 uridium'dan önce %25 uygulanırsa 15.000 ve bundan tekrar %5 uygulanırsa yine 14.250 olacaktır.

İyi forumlar.

4. MKS-705

MKS-705 User

ayrıntılı açıklamalrınız için teşekkür ederim adminim. benim sizlere bir sorum var ;

akıllı bomba + arge etki eder mi ?

mayın 1 ve 2 yi arge de bastıktan sonra akıllı bomba attığımız zaman + ekstra hasar olurmu örneğin normalde 20 k veriyorsa akıllı bomba arge eklenince 30 35 olurmu ? tabi örnek verdim artış söz konusumu bunu sormak istiyorun

5. Merhaba ,

Önemli değil yeter ki üyelerimiz tarafından anlaşılsın. :)

Maalesef bir etkisi yoktur fakat bazı oyuncular etkisi var diye biliyor.

İyi forumlar.

6. TheMaster

TheMaster User

Direk %30 uygulanıyor.Dükkanda test edebilirsiniz.

7. Merhaba ,

Geçmişte verilen bilgiyi aktarmıştım değişmiş olabilir. :)

İyi forumlar.

8. MKS-705

MKS-705 User

hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim sorularıma cevap verdiğiniz için şükranlarımı sunuyor iyi günler diliyorum. konununn kapatılması sizcede uygunsa kapatılabilir cevap lar alınmıştır :)

9. Merhaba ,

Rica ederiz görevimiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.