Geri bildirim İndirim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **_GüNeY_KoReLi_** tarafından 24 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. eskisi gibi neden artık dükkana indirim gelmiyor gelen indirimde azaltılmış bir şekilde geliyor neden her geçen zaman bu oyunda birşeyler kısıtlanıyor veya kaldırılıyor neden?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 May 2018
    [-ASLANBEY-] bunu beğendi.
  2. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

İndirimler etkinliklerle birlikte geliyordu. Tekrar indirimlere kavuşmanız için defalarca raporlarımıza ekledik fakat şuan sunucu birleşimi ve indirilebilir client çok büyük ve önemli gelişmeler. Bu güncellemelerin ardından keyifli bir etkinlik tablosuna ulaşacağımızı tahmin ediyorum.

İyi forumlar...

3. gemi için indirim gelmiş ama indirim yok :D:D

lllecelll bunu beğendi.
  4. manyak.04

manyak.04 User

indirim var ama yok gibi :D

5. indirim sperhead ve citadele gelmiş sende var o yüzden gözükmüyor saçmalık işte 2 gemiye gelmesi iyice bitti oyun :)

lllecelll bunu beğendi.
  6. top gibi oynuyolar sizle

lllecelll bunu beğendi.
  7. lllecelll

lllecelll User

inan bu oyun yönetimi bizimle dalga geçiyor citadel ve sineğe gelmiş indirim ya :)

hemde nasıl saçmalık bir an sandım tüm gemilere gelmiş ama olayı görünce şaştım kaldım :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 May 2018
  8. ŞerefBey

ŞerefBey User

yüzde 50 indirim gelmiş, citadel ve spearhead gemilerine. acaba bu başka indirimlerin habercisi olabilir mi? rsb ema gibi öğelerede indirim gelecek mi?

lllecelll bunu beğendi.
  9. illaki cephaneyede gelecektirde bakalım ne zaman

lllecelll bunu beğendi.
  10. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

Sadece Cidatel ve Spearhead gemilerine ayrıca tasarımlar için bir indirim gelmiştir. Bence bu durum indirimlerin geri dönüşü olabilir. Beklemede kalın derim.

İyi forumlar...

lllecelll bunu beğendi.
  11. yıllardır bekliyoruz zaten modum (shock)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.