Geri bildirim İndirim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 3 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyunda VİP oyunculara 7 gün boyunca indirim paketi verilecekti bende takvimde görüp VİP aldım hatta VİP'i bu takvim üzerindeki bağlantıdan gidip aldım sonuç olarak indirim falan gelmedi.

KATALONYA bunu beğendi.
  2. KATALONYA

KATALONYA User

Günlük giriş ödülünü almadan önce aktif vip üyeliğiniz yoksa ödül gelmez eğer ödülü aldıktan sonra vip aldıysanız ödülü kaçırmışsınız demektir.

3. Şöyle ki giriş yaparken bunu gördüm ve vipinin yok hemen al diye bir buton vardı indirim kısmında ona tıklayıp hemen aldım. Yani süre geçmemişti daha süre geçseydi giriş kısmında görmezdim sanırım.

4. oyuna sonuçta giriş yaptığın için ödül yüklenmemiş. Ödül için o sayfayı kapatman oyunun yüklenmesini engellemen gerekir. Vipi aldıktan sonra giriş yapsaydın yüklenirdi.

5. SiMSeK53TR

SiMSeK53TR User

Eğer 25. günü oyunu açtın ve oyuna girdiysen, dikkat edersen oyuna girerken o günün ödülü almadıysan başlat kısmında AL diye yazmakta. Girdiğinde almış sayılırsın. Vip in daha önceden olması gerekiyordu

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Hesabınızda otomatik başlat ayarı seçili ise oyun sayfası yüklenmeye başladığında o günkü ödülü otamatikman almış olursunuz.

Üyelerimizinde belirttiği gibi 25. gün özel ödülünü almak için daha öncesinde Premium pakete sahip olmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

7. İyi güzel de o zaman bana neden indirim paketinin üzerine sahip olmak için hemen satın al yazısı geliyor? Ben de yazıya istinaden tıklayıp aldım. Bitmiş ise yazını neden geliyor? Bitmemiş ise neden indirim verilmiyor. Oyun dinamiği ile ilgili bir sorun.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki, bu durum ile ilgili yapabileceğimiz bir şey yok, belirttiğiniz durum ile ilgili bir çok bilgi forumda paylaşılmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.