Indoctrine-Oil Sevkiyata Eklensin mi ?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 5 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Indoctrine-Oil Sevkiyata Eklensin mi ?

1. Evet eklensin.

100,0%
  2. Hayır eklenmesin.

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bilindiği gibi birleştirmelerde ve öğe yükseltmelerinde indoctrine-oil çok gerekli olan bir malzeme.
    Bu sebeple daha kolay elde edilebilmesi açısından sevkiyat bölümünde toplayıcılara da eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Sizde aynı fikirdeyseniz evet oyunuzu esirgemeyin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Mart 2022
  2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks bölümüne eklemiş bulunmaktayım. Gerekli oy çokluğu gelirse raporlarımıza ekleyip merkez ekibe yollayacağız.

Ek olarak da mesajınızda minik bir düzenleme yaptım. Mesajlarda giriş ve çıkış mesajları (merhaba, iyi forumlar, merhaba, iyi ucuşlar vb) mesajları sadece moderatörler atmaktadır. Lütfen bu tarzda mesajlar atmayınız.

Saygılarımla,

Amiral34.

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  3. joetly

joetly User

sanırım zaten sevkiyatta mevcut. hee çok çıkmıyor ama yinede hammadde serisi (R serileri) uridium olanı gönderirsen arada çıkıyor. ben arada r05 gönderiyorum öylesine ufakta olsa veriyor.

asıl önemli olan bölünme kristali bence. gerçekten çok sıkıntılı bir item. tek başıma kasayım deseniz 100 adet abg dönsen en fazla 1000 adet bölünme kristali topluyorsun. ya adet artmalı ya sevkiyata gelmeli ya da etkinliklere savaş bileti karşılığı takas yada yada birleştire gelmeli bence. lambda yapsanız ortalama (15 adet verse) 100 adet kapı 1500 adet bölünme kristali yapar.

sayın adminim bu gerekli oy çokluğu kaç olunca yeterli oluyor? zaten arkadaşımızın açtığı bir konu mevcut ama foruma eleman mı toplayalım gidin oy verin diye?

yani tek takılanlar için gerçekten sıkıntılı bir durum. server yoğunluğu da az olunca tam bir işkence. tek başıma döneyim diyorum olmuyor. hades bulalım desen grup bir dağılıyor bir zor zor topluyorsun 2 kapı dönüyorsun yine aynı.

4. Kuiperden 30 bölünme geliyor, 200k uri olayı varken fazla zarar etmeden bol bol kasılıyordu , şimdi onu 10k ya indirdiler hadese mahkum olduk, ben de solo takılan biriyim bana da hades grubu bulmak zor geliyor, bence ya kuiperden gelen 200k uriyi geri getirsinler ya da hadesin tek kişilik versiyonunu yapsınlar.

joetly ve ***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  5. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Beğenilen konu kendisini belli ediyor zaten, hızlıca oy gelmeye başlıyor. Bazen oy gelmeden de raporladığımız oluyor. Sebeplerine gelirsek misal bölünme kristali konusu kim bilir kaçıncı oldu raporlanıyor :D

Saygılarımla,

Amiral34.

kaptan34 ve joetly bunu beğendi.
  6. joetly

joetly User

teşekkürler adminim. umarım bu son olur. hem siz hem biz kurtuluruz o dertten :)

Amiral34 bunu beğendi.
  7. BSYO

BSYO User

bence indoctrine hızlandırıcısı da eklenmeli

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş