İnferno Bastion

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ●●ŶÁŔĞĨç●●ŤüŔĶ●●38 tarafından 20 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gelsin mi ?

1. Evet

79,3%
  2. Hayır

20,7%
  1. Arkadaşlar geçenki forumum hatalı olduğundan kapatıldı inşallah bu sefer hatalı değilimdir adminlere burdan saygılarda :) tekrardan desteklerinizi bekliyorum amatörce olabilir evet ama bence şık olacaktır bastion kullanıcısı savaşlarda oldukça çok :)
    resmi yine istediğim şekilde ekliyemedim nasıl yapılıyo :D biri öğretsin lütfen -.-

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Temmuz 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu tekrardan bölüm kurallarına uygun bir şekilde açtığından dolayı teşekkür ederi. Resminiz tarafımca düzenlenip eklenilmiştir. Forum kullanımı ile ilgili bilgi almak adına Buraya ve Buraya bakabilirsiniz.

Onun dışında konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks bölümüne eklenilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim

3. bekçi27

bekçi27 User

Ayarları düşük oynayan için güzel değil ama fikir güzel biraz daha geliştirmen gerekiyor benim şahsi fikrim

4. Teşekkür ederim :)

5. bu ne güzel olur diyemiyorum güncellenmeli ama

Sayfayı Paylaş