Duyuru inferno tasarimlari

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 47OkYaNuS47 tarafından 24 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu 3 gemi için zeta bitirdikten sonra düşme oranı yüzde kaç olacak ve bu paketler ne kadara satılacak

2. Viraaa

Viraaa User

muhtemelen yarin belli olur.

3. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

çoook paraya ve admin tanıdığı olanlar %100 oranla tanıdığı olmayanlara %35 gösterilip %1 şansla verilemeyecek :D

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kesin bir oran bizlerle paylaşılmadı kaynak metinde sadece küçük bir oranla diye belirtilmiş. Kesin bilgi elde edersek sizlerle paylaşırız.

Böyle haksız, asılsız ittihamlarda bulunmaya devam edecek misiniz?! Eğer bu söylemlere devam edecekseniz, delileri ve ispatları ile birlikte konuşmanız zorunludur!

İyi forumlar.

Khnemu__ARMS, Lyngvia ve 47OkYaNuS47 bunu beğendi.
  5. Paradosk adminim burda ancestrall arkadasimiza hak vermek zorundayız oyunu oynayan kişiler bu şansları bizzat biliyor hele havuç ve hercules çıkma oranlarini:):)

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik bazen Havoç ve Hercülesler ile bağlı şansızlıklar yaşayabiliyoruz. Şahsen bende son Kappa kapısında bir türlü Hercüles çıkaramadım :D

İyi forumlar.

47OkYaNuS47 bunu beğendi.
  7. Admin işte bende onu diyorum oranlar sahte havuç %23 hercules %15 olsa gerek

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tüm sunuculardaki oyuncular için mevcut olan istatistiklerin hepsine sahip değiliz, bu nedenle 2 kişinin veya 15 kişinin yorumu ile karar vermemiz doğru olmayacaktır.

İyi forumlar.

9. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

adminim tr2 tr3 serverınde [Klan İsmi Paylaşmak Yasaktır] klanı fulll botta benim arkadaşım geçen bottan ban yedi onlardan da tanıdıklarım var ve hiçbiri ban yemedi tanıdık var deyip duruyorlar ve bu üçlününde üçündede plutusun tasarımları var ben bundan kesin emin olmayımda ne yapayım bizim klandanda bir kişiye %35 şansla düşmedi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Nisan 2019
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bot banlamları ile ilgili banlamları sadece merkez ekip yapar. Bu banlamaları genellikle toplu şekilde yapılmaktadır. Her bir illegal program kullanıcısı mutlaka cezalandırılacaktır, bundan emin olunuz. Arkadaşınız hangi nedenen banlandığını support ekibine yazarak kesin olarak öğrenebilir.

Bu kişilerin kasti olarak sizleri yanıltmaya çalışıyor olduğunu hiç düşündünüz mü?

Etkinlikten tasarım kazanmak oyuncunun şansına bağlıdır. Ben onlarca kez Plutus Musabakasın bitrmeme rağmen ödül alamadım çoğunlukla, lakin bazi arkadaşlarım tek bir sefer kapıyı birdiler ve tasarım kazandılar. Yani "Admin tanıdığı var", "Admin onlara kıyak geçiyor" gibi asılsız, kaynağı belirsiz ve tamamen süpekilasyonlara dayalı ittihamda bulunmamanızı sizden talep ediyorum.

Ayrıca forumda belli bir grubu veya kişiyi bot kullanımı ile ittiham etmek yasak olduğundan mesajınız düzenlenmiştir.

İyi forumlar.

11. ___Nemo___

___Nemo___ User

25 Nisan 14:00 - 28 Nisan 23:59 (Yerel Sunucu Saati ile) tarihleri arasında Zeta kapısını tamamlayarak İnferno tasarımlarını ödül olarak kazanabileceksiniz. bu dogrumu

12. Merhaba,

Konu ile ilgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

13. ___Nemo___

___Nemo___ User

admın onu bılıyorum ordakını atttım zetayı bitirince garanti alacakmıyız o tasarımı

14. Merhaba,

Kapı sonunda tamamen şansınıza bağlı olarak ödülleri elde edersiniz.

İyi forumlar.

15. the_flood

the_flood User

garanti değil düşük bir oranla ;)..yani 10 zetada 1 en iyi gördüğüm ihtimal..bu da 1.5m uri de 1 çıkabilir demektir hiç anahtarı olmayana en iyi ihtimalle o_O

zetadan son zamanlarda yapanların yorumlarını okudum. bu oranlarla ne çıkar derseniz beklemeyin bişey derim ;)

Son düzenlenen: 24 Nisan 2019
  16. zeta ve kappa bu her iki kapı yaklaşık bir aydır yada daha fazla zamandır vermesi gereken ekstra ödülleri vermiyor özellikle kappa artık hiç herkül vermez oldu zaman zaman herkül yerine f4 veriyor yani bu durumda bahsedilen ödüller bize çıkmayacaktır

17. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Üzülerek bu durumun tamamen şansa bağlı olduğunu yenileyeceğim. Kapıları bitirdikten sonra verilen özel ödülleri alan kimse foruma gelip bunu belirtmezken alamayan oyuncularımız doğal olarak bu durumdan şikayetçi oluyorlar. Bu nedenle de sadece foruma baktığımızda kapıların özel ödüllerini kimsenin alamıyor olması gibi bir izlenim elde ediliyor ancak bu az önce belirtmiş olduğum durum nedeniyle oluşan yanlış bir izlenimdir. Ödüllerin düşme oranı %100 olmadığı sürece ödülleri alanlar olacağı gibi alamayanlar da olacaktır. Konunun önceki mesajlarında da görmüş olabileceğiniz gibi ödül alanların haksız ithamlara maruz kalabildiğini de göz önünde bulundurursak ödül alamayanların şikayetçi olduğu bir ortamda ödül alan oyuncuların kendilerinin ödül almış olduğunu belirtmeye çekinmelerini anlayabiliyorum.

Umuyorum ki bitireceğiniz sonraki kapılarda almak istediğiniz ödülleri elde edersiniz.

İyi forumlar.

18. Zaten kappa kapısı niye hala normal lf4 vermeye devam ediyo o da ayrı bi soru her yerden lf4 çıkıyo zaten.

19. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Gelişen oyun şartlarında ilerleyen zamanlarda ne gibi değişiklikler olur bunu kestiremeyiz. Ancak eskiden korsan kutularında az LF4 lazeri çıkarken şuan bolca çıkmaktadır. Bunu örnek verebiliriz.

İyi forumlar

.Paradoks. bunu beğendi.
  20. sayın modum zaten biz kappadan lf4 çıkmamasından değil çıkmasından rahatsızlık duymaktayız lf4 yerine hercül çıkma olasılığı artırılırsa daha iyi olur sizinde belirttiğiniz gibi korsan kutularında lf4 ler peynir ekmek gibi oldu bolca çıkıyor birde üstüne kappada hercül yerine lf4 verince iyicene gına geldi yeter artık biz lf4 değil hercül istiyoruz bunu raporlarsanız iyi olur kolay gelsin size

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.