insanlarla dalga geciyorsunuz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zan-zun tarafından 12 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zan-zun

Zan-zun User

seref bugu icin calisma basladi diyorsunuz dogrumu bot tutucu porgamlari icin neden bir calisma yok biri aciklama yapa bilirmi sanki birde böyuk olay gibi aciklama yapiyorsunuz yillardir calisma yapilmadi simdi niye yapiliyor
    biliyormusunuz oyunu normal para yatiran normal oynayan fazla kisi kalmadi sebep merkez kaynakli simdi seref bugu yapanlar icin calisma yapiliyormus ben inanmiyorum

seref bugu kulanan oyuncularda inanmiyor neden 3 gun sonra tekrar vereceksiniz cunku
    bir sözunuz tutunuzu gormedik daha hic bir zaman temiz oynayan oyuncunun yaninda olmadiniz
    vip indirim vs gibi seyler sata bilmek icin botlara izin verindiniz ama suan bas edemiyorsunuz sebep acik bannlama yapsaniz kimse kalmayaca seref silseniz yine kimse kalmayacak ben sizin verdiniz calisma yapdiniz hic bir seye inanmiyorum cunku turkiye ekibide biliyor calisma olmadigini burda ses kesme amancli yapilan bir aciklama o

yarin 3,5 kisi göz boyamak icin serefini silerler 3 gun sana yaninda vip indirim hediyeli seref yuklerler sizi buraya yazarsiniz merkez ekip karar veriyor derler oyunda boye kimse kalmaz devam edin insanlari kandirmaya seprom bugu 2 gunde hemen kapiyorlar hemen aninda D:DDD ama botlar geldimi cok calismak gerek kim ugrasak diyorlar bence diger forumlari takip edin :DD bana hak vereceksiniz ben birakdim yeni oylesine bakdim yazi dikkatimi cekdigi icin yorum yaptin simdi yine bann atarlar dogrulari yazdik ya :DD en kolay yol bu :DDD

2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Artık bot muhabbeti yapmayacağımız ve bunları dert etmeyeceğimiz günler yakındır. Şeref bug'ından başlayarak gelecek olan güzel bir banlama silsilesi bizleri bekliyor :)

Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar.

3. Bu yazı çok iddali oldu modum hadi bakalım :)

.Sancak. ve militaryship-3 bunu beğendi.
  4. Umarım :oops:

.Sancak. bunu beğendi.
  5. böyle söylemler 10 senedir forumda dönüyor ama iş ortada :D

6. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

tutucu muhabbeti nasıl şikayet ederiz dedim chatte video çek sportta bildir dedi admin sadece nick versek niye biz uğraşıyoz sonuçta huzuru illegall program ları denetleme sizde değilmi niye video çekiyoz nick yazarız araştırısınız ben oyuna vakiti zor ayırıyorum yeri geldimi video ylamı uğraşacağım bıktım artık keseceğim oyuncuya kesilmekten batsın bu darkorbit de:D bizde kurtulalım :D

7. Siz yenisiniz galiba.. Ban silsilesiymiş bütün serverlar dahil tüm oyuncuların %90 nı oyun açıklarından faydalanıyor, bu söylediklerine gerçekten inanıyormusunuz ?

8. ben seref bugu ilk cıktığında söylemiştim aylık sıralamadan ve dostats da rütbe değişimden belli oluyor benden video ve reportlamamı istediler onlarla mı uğrascam sanki 1 kişi yapıyor aynı gün acemi yüzbası ve üsteğmenden 10 gemi albay olmus .D
    hadi sisteminiz çöp dostats da ne kadar sp kasmıs rütbe değişmiş hepsi var ordan bak ordan banla bari ama böyle devam ederler video ceksende yetersiz olcak kendi haline bırak fazla kasma zaten oyun zevki kalmadı savasta tutucu var rütbede bug var gemiler de de en kötü gemileri en güclü gemi yapıp diğerlerini yok ettiler delme ve hız oynu bitirdi yüzde 100 hasarı olsun eyvallah savasırsın ama delme ve hızı 700 se savasamıyorsun :D yani sadece orcus ve cent oynamak gerekiyor.

BaMbUlBeee bunu beğendi.
  9. Zan-zun

Zan-zun User

isallah hadi bakalim

10. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

İnanın canla başla çalışıyoruz, günlük raporlamalar sunuyoruz. Az kaldı arkadaşlar, çok az :)

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.