Insta Kullanırken Miss Geçmemesi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve karakule26 tarafından 16 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. karakule26

karakule26 User

bu inşta niye bozuk her inşta attığımda darbem ful 3 saniye dolmadan direk patlıyorum bu ne biçim oyundur

sinirim bozuldu her gün savaş yapıyorum her 3 saniye inşta atıyorum miss çakmıyor sayı çıkıyor bune arkadaşım ne suçum var benim sürekli böyle oluyor

2. Merhaba,

İnternet hızınız ile ilgili bir lag oluşmuş olabilir. Eğer böyle bir durum yok ise yaşadığınız hata ile ilgili video çekip, Support'a göndermeniz durumunda hatanın nereden kaynaklandığı daha net anlaşılıp merkez ekibe bildirilmesi daha hızlı olabilir.

İyi Forumlar.

3. oben

oben User

lag işi değil bu oyun zıvanadan çıkmış iyicene 3 saniye çoğu zaman işe yaramıyor artık oyunun neresi düzgünki.

4. Bu olay bayadır var ema atıyorum ama patlıyorum yeniden doğdumda cd ye giriyor insta çok garip bunun düzeltilmesi lazım

5. zalim

zalim User

sürekli olan bişey değil ama insta sayısından düşüyor çalışmıyor işte meret neyi anlamıyorsunuz sanki dün başlamışız gibi oyuna çalışan ne ona söyleyin bari vallaha rsb ,insta , 5 li roket ve client hepsi bozuk hele rsb onada video istiyonuz mu oyun chate gelin bakın herkez aynı şeyi yazıyor hemen kullanıcıya yüklüyorsunuz herşeyi mesele video da değil sanki çekip versek düzelcekte yine aynı kalacak boşa zaman harcatıyorsunuz insana....

|KoPuK.028| bunu beğendi.