int11 serverında oyuna yeni başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sct664 tarafından 19 Mart 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sct664

sct664 User

merhaba arkadaşlar oyuna int11 serverında yeni başladım, Hammerclaw Kaşif Paketi ve 2x görev katlayıcım var 2 günü kaldı, pro görevlerinde zorlanıyorum 2 görevi yapabildim henüz (4 proyum), görev katlayıcı bitene kadar bitirememekten korkuyorum, bugün 1-2 kez zeta dönmeyi düşünüyorum. int11 serverında pro görevlerinde yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer.

2. bak sana tavsiyem belirli günlerde galaxy gate ödüllerde 3-4 lf4 veriyor onları bitirerek ilk lf4leri fulle sonra elit mermi ile rinusk kas prometheus fulle

3. Lf3 ün npc hasarı lf4 den daha fazla, bence arkadaş lf4 kasmakla uğraşmadan açık arttırmadan Lf3 leri fulleyip prolara başlasın.

4. sen ne içiyon bilmiyom ama lf3 150 vuruyor lf4 200 ile 220 arası vuruş gücü var

5. sct664

sct664 User

kararsız lf4 veren paketi satın aldığımı söylemiştim, güncel olarak gemimde 6pro 11lf4 var gerisi kararsız lf4, pro görevlerini bitirebilir miyim bilmiyorum son 24-25 saati kaldı görev katlayıcımın,blde portalda ya da taşta kesebiliyorum anca başka türlü yatıyorum. o şekilde de impulse bulamıyorum 4. görevdeyim şuan, bugünü zeta yapmaya ayırdım 2-3 kez zeta dönüp lf4 günü olduğu için kutuları açtım. 11 güzel bi sayı bence

6. [​IMG]
    Kararsız Lf4 ise hemen hemen normal lf4 ile aynı hasara sahip yani npc için lf3>lf4=kararsız lf4

Son düzenlenen: 19 Mart 2023
  7. sct664

sct664 User

cevap için teşekkürler, blde bütün yaratıklar çok hızlı ve çok fazla vuruyor, portalda durup impulse yaklaşmasını beklemek de çok uzun sürüyor. bir taktiği vb. var mı? 50 impulse görevinin yarısına kadar gelebildim çok uzuyor

8. Haritada dolaşıp impulse bulduktan sonra portala çekebilirsin, chatdan de yardım isteyebilirsin tek başına o görevleri yapmak çok zor.

9. sct664

sct664 User

chatten defalarca yazdım fakat hiç dönen olmadı

10. smoonrise

smoonrise User

Arkadaşlar sizden nacizane bir ricam olacak eğer sizlerde kabul ederseniz ...

Her ikinizde güzel tavsiyeler veren yardımı seven forumda olumlu paylaşımları yardımları fikirleri olan kişilersiniz belli ki son derece iyi niyetlisiniz ikinizde , sizden ricam paylaşılan düşüncelerin bilgilerin veya başka şeylerin eksikliklerini yada yanlışlarını dile getirirken agresif olmayacak karşınızdakine yazdıkları yüzünden kötü hissettirmeyecek kelimeler ile cevap yazın aynı şekilde verdiğiniz bilgi öneri tavsiye konusundaki cevapları ve eleştirileri daha olumlu karşılayın , forum üzerinde sosyal hayatta olduğu gibi ses tonu olmadığından kullanılan kelimeler seçilen cümleler farklı algılanabilir agresif ve saldırgan gibi duran kelimelerin kullanımından uzak durmak en doğrusudur .

Lütfen yanlış anlamayın birden fazla konu özelinde paylaşılan bilgiler hakkındaki ortak noktayı bulamamanızdan oluşan sohbetiniz üzerine yazmak istedim ve her ikinizde forum içerisinde iyi niyetli ve olumlu paylaşımlarınız var bunları okumak ve bilgi almak herkes için önemli ikinizin daha fazla tartışması ve ortak noktayı bulamaması forum kullanıcılarının kaybı olacak diye yazmak istedim umarım yanlış anlaşılmam sürçü lisan ettim ise affola .

11. Senin yaşın kadar sanal alemde bulundum bir sürü icraat yaptım kimsin sen ne ayaksın bana akıl veriyorsun Ali Efsane nickli kişi sana diyorum bana tavsiye verecek ne yaştasın nede o kapasitedesin nede o konumdasın

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Boşver gitsin ya :) Biz iki şey yazarız şaka maka filan ama ceza alırız. :D :) Senin yazdıkların da yine pek işe yaramamış arkadaş yine gelmiş atar gider yapmış :) yani uğraşmaya değmez. :D :D

smoonrise bunu beğendi.
  13. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Forum kurallarına dikkat edelim aksi durumda uyarı alacaksınız.

Türkiye Takımı!

14. smoonrise

smoonrise User

Sana bir konuyu danışmam lazım fikrin nedir diye ?
    Şimdi irislerdeki prolar 17 gemi içi 16 - elimdeki iac mikatarı ile ya 10 tanesi 18 olacak irislerdeki yada gemi içindekileri 17 yapabilirim artan iac ile yeterli olan kadar irislerdeki 18 olacak yada bekleyip birikince tüm irislerdekilerini 18 yapabilirim , nedir tavsiyen ?
    Ek olarak irislerdeki kalkanlar 16 bıraktım geliştirmedim , pettekileride 13 de bıraktım , sence doğru mu yaptım ?

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bana kalırsa bekleyip droidlerdekileri tek seferde yapman daha iyi olacaktır. Zaman alır beklemeyeyim diyorsan o zaman da yine droidlerdekilere öncelik vermek gemidekilere göre daha faydalı bence :)

Kalkan konusunda da droidlerdekiler daha avantajlı olacağı için yapabildiğin zaman droidlerdeki kalkanlara el atarsın. :) :D

smoonrise bunu beğendi.
  16. Polemik çıkarmaya gerek yok bence de, sonuçlarını tahmin edebiliyoruz. :D
    Yazdıklarını katılıyorum amacın bilgi paylaşmak olduğu bu gibi konuları siyaset arenasına çevirmeye hiç gerek yok. Yazdıklarını okuyunca daha soğukkanlı davranıp yazdığım metini tekrar düzenledim, teşekkür ederim.

smoonrise bunu beğendi.
  17. sct664

sct664 User

açtığım yerden nerelere geldi konu :kappa:

18. yanlız ıac depolama kapasitesi 3000 le sınırlı değilmi yetiyormu tek seferde yapmaya hesaplamadım ondan soruyorum dikkate alın diye.

19. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Benim de derim o değil. :) Ama arkadaşın gelip tam tersi tavırda devam etmesi üzerine yazdım. :) :D
    Arkadaşın yazdığına göre yazdım. Zaten uzun süredir oyunu aktif olarak oynamadığımı bilen biliyor. Artık ne şekilde yapabilirse o şekilde yapar.

Oyunda düzelmeye yönelik bir adım atıldı ama yeterli değil yani bu cezaların kalıcı olarak uygulanması lazımdı. Neyse ilerde daha temiz ve adil bir oyun ortamı olursa ve unity geçilirse vaktime göre aktif oynamaya başlayabilirim. :D :)

20. sct664

sct664 User

Konuyu kilitleyebilirsiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.