internet kafe

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KЦЧЦЧΛ-ŦΛŞ-ΛŦΛΠ-ÐΣŁĺ tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ᏠPOLİS

ᏠPOLİS User

Güzelmiş miras işi. Sana tavsiyem varsa yeterli imkanın: İki bölümlü aç. Birisi standart PC oyunları bölümü, diğeri Online oyunlar bölümü. Standart bölüme İnternet hızını az verirsin yani sosyal ağlar , video izleme vs. yetcek kadar. Online bölüme bir fiber çektirirsin ortam varsa orda. Fiyatlarıda kendine göre düzenlersin. Tost vs.s içecek vs. satarsın.

Ama öncelikle bilmiyorsan, yani bilgisayar okumamışsan hiç boşuan kafe işine girme. Emin ol başladıgının 2 katı zarar edersin..

2. uyarınız ıcın teşekürler bilgisayar bölümünü okudum:D benim projem su büyük 2katlı bir dükkan kiralamak alt kat bilgisayar (biri oyun /biri online oyun) iüst kat ise 2langırt 3-4 tane de bilardo masası kenarlarada ps4 :D paranın aga babası olrm bu proje ile sermayede cok gıder deilmi ( her bilgisayar 4gb ram 2gb ekran kartı monıtor ıse 23" olacak en az:D)

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. Paranın durumunu öğrenmemizde bi sıkıntı var mı başka şeylerede geçebiliriz ama kararım kesin internet kafe olacak o kadar ise kararına saygılıyım

4. dedem coculugundan beri cobanlık yapardı koy agası oldu o derece :D cocuklarını tüm cocuklarını okutamadı ama farklı sehırlere gıdıp ıyı ıs ogrenıp babalarından para alıp kendı dukkanarını actılar ve babalarına her ay aldıkları bparanın 2mıslını verdıler biri otogaleri+ototamir yedek parça (sanayide) biri tekstil fabrıkasında calısarak once terzı dukkanı sonra fabrıkasını actı vsvs dedem o paralar ıle koyun tum arsalarını satın aldı:D sımdı o arsaların %88 i benim geriye kalan ise babamın ve amcalarımın:D

inankı sımdı ne kadar eder ilmyorum ama 500.000 kssr tl ediyor edi babam ortalama en değerli 10 arsa:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Şubat 2014
    erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  5. XhamsTR

XhamsTR User

beni nufusuna geçirr " SANA BABA DİYEBİLİRMİYİM" :d....:d :D :D :p

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.