Geri bildirim Invoke Bulamıyorum

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 29 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Maaşallah oyuna girip bir bakayım dedim ne alemde, ne zaman girsem bir önce ki halinden daha beter bir şekilde kapatıyorum oyunu.

Invoke bulayım diye haritalarda gezindim şaka maka Invoke yok :eek:

Neyse biraz daha gezineyim biraz eksik prometheus lazerim varsa onları tamamlarım dedim, demez olaydım BL haritaları olduğu gibi illegal yazılım kullanan insanlarla dolmuş.

Ben ne yaratık bulabiliyorum, ne gerçek bir oyuncu bulabiliyorum? Merak ediyorum bu gidişat daha ne kadar sürecek?

2. tuco46500

tuco46500 User

Sen daha trenlere ve buglu gemilere denk gelmemişsin :S

3. Nasıl buglu gemiler? :eek:

4. Herseyin haberdar olduğun halde, oyundan bu kadar şikayetçi olduğun halde neden diretiyorsun. Bırak kanka oyunu, forumdan bile kaç kere yasaklandın. Hala biz bu yola baş koymuşuz inancıyla oynayamaya devam ediyorsun.

Bu oyunda bot var.
    Bu oyunda bug var.
    Bu oyunda tren var.
    Bu oyunda tutucu var.
    Botla galaksi kapısı, low, eternal, karantina, terör kapısı ve daha bir çok kapıyı yapıyorlar.
    24 saat hades, eternal yaptırıp milyon rütbe kasanlar var.
    Tren bağlayıp 7 24 mind dönenler var.
    Tutucu ile stroke pusanlar var.
    7 24 ebedi parça kasan ve kimseye görev yaptırmayan invoke botlar var.
    Tecrübe şeref buglu insanların emeğine, vaktine, gemilerine para harcayan insanların emeklerini hiç eden sıralamada buglu ve 2 senedir banlanmayan gemiler var.
    Unity sisteme gecmeyen ve oyun zaten bitti, ne götürsek kardır kafasiyla ilerleyen oyun yöneticilerimiz var.
    Oyunda olanı bitene, kimin ne yaptığını gayet iyi bilen ama yetkileri olmadığı için olana bitene sessiz kalan ve halen bunca şeye ragmen cm, fm, ticket adminlik yapan ülke takımları var. (Maaşlı eleman da olmadıkların dan bu durumun hiçbir izahı yok)

Olana bitene kayıtsız kalan oyuncu topluluğu ve ülke takımları.

Oyuna başlarken giş kuralları var ya oyuna başlarsanız kabul etmiş olduğunuz, yukarıdakilerden haberdar olduğu halde oyunu oynayanların(oyunu bu hali ile kabul edenlerin) hiç bir konuda şikayet etmeye hakkı yok. NOKTA

5. Sanki 7/24 oynuyorum, yılda bir girip çıkıyorum sonra umurumda bile olmuyor. Ne değişmiş diye girdim baktım beterdi daha beter olmuş. İstediğim zaman girebilirim bu kimseyi ilgilendirmez.

Tren mevzusu eskidende vardı ama şu an suyunu çıkarmışlar. Oyun bitmiş zaten, arada bir kontrol ediyorum düzelme var mı diye ancak dibin dibine kadar gidiyor oyun. Dürüst olmam gerekirse sıkıntı büyük yakında kapanır bu oyun bu gidişle.

titans___ bunu beğendi.
  6. titans___

titans___ User

EVET ŞU an eskisinden beter , ben cita trenlerine dayanan gemi 1 tane goli plus da hava civa olamaz , tren derken 10 cita plusla o trene dayanıyor da 1 tane goli plus da çok çok çok kısa sürede perte çıkıyor öyle sabit durmalı veya kaçmalı sıkmaya bile uğraşmamalı diyorum kendime yani küçümseme sade vız atcam , bundan zevk almak beyin nakline ihtiyaçları var bakın ben yeni başlıyan için bot kullanan mantıklı desem , günlük grv yapamıyorum onlardan , düşman harita da kaçıyorlar yaparım da vsye gitmem baskın etkinlik için sıkarım e öyle vs yoksa da sarar mı oyun zevkli mi olur ? Heralde olmaz anca bot keserim haritalar da o kadar napak , dursun diyor botlar DO ekibi dükkanları yağmalanıyor para kaybeden onlar oluyor , ticaretden anlamıyorlar heralde .Şikayet etmeye edecez de neye yarar vakit kaybı , yönetim kendi gezssin baksın hesap açmasına gerek yok heralde de , o kadar akıl yok mu bunlar da _??????

7. NO-ONE

NO-ONE User

TR Sunucularındaki sıralamalara bakarsan ilk 100de 50 gemide şeref bugu vardır net.

8. 2bl de var gel.

Sayfayı Paylaş