invoke xvı görev

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Quenn tarafından 1 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Quenn

Quenn User

Selam,
    İnvoke kesilmesi zor bi npc, invoke görevini yapmak ondanda zor :/
    güçlü olmadığım için enerji transferiyle ve ıbl mermi ile bile tek seferde kesemiyorum
    Bu yüzden onları harcamadan x3 x4 le vb tek başıma git gel yapa yapa kesiyorum
    Ama ben keserken biri geliyo ben hp doldurmaya gittiğimde o sıkıyo olduğu için bana değilde gidiyo ona veriyo invokeyi benim yüzlerce kez git gel yapa yapa kestiğim invoke de görevlerde saymıyor ben saatlerce emek harcıyorum ve ilk sıkıyorum genede vermiyor deliriyorum
    bi çözüm önerebilecek var mı bu soruna ?

Başka yöntem olan petle kestireyim diyorum git gel yapmamak için ama kamufle olarak durduğumda bi süre sonra kamuflajım kendiliğinden açılıyor ve invoke patlatıyorneden?

2. uninstable

uninstable User

3. ateistkeci

ateistkeci User

İnvoke kesmek için İnvoke gruplarına katılabilirsin böylece kısa sürede hallederek 10. lazerini de alırsın :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. Quenn

Quenn User

13 lazerim var ama sinirim bozuu ya kaç saat uğraşıyorum didiniyorum hpdldrmaya gittiğimde bi elit gemi gelip 1 dk vrup çalıyo sinirden ağlicam resmen :(( invoke gruubu bulamıyorum blsam zaten hallederimdeyok :/ sadece invoke kesip rinsk kasıyo olsam canıma minnet gelsinler kessinler ama göreve saymaması büyük haksızlık ilk gelmişim dünyanın mermisini sıkıp kaç saatii vermişim 1dk da ççöp etmleri çok saçma yaa :(

5. sevval09

sevval09 User

Pete kestir

6. Quenn

Quenn User

pete kestirirken hem daha uzun sürüyor hemde kamuflajım durduk yere sürekli açılıyor

7. sevval09

sevval09 User

Yaklaşmazsan açılmaz ayrıca a-bl mermisi ile kestirmen lazım mermi değiştirirme uzaylı protokollerinde tamsa uzun sürmez

8. Quenn

Quenn User

yaklaşmasamda nedense kamuflaj açılıyor ve invoke beni öldürüyor :( petimde maalesef uzaylı protokolü yok lazerleri full açtım ama genede pek yararı yok aksine çok yakıt harcadığı için açtığıma pişman oldum ve kendim kesmeye başladım ama onda da dediğim gibi çalıyorlar hep :(
    abl mermim kısıtlı onu da denedim enerji transferi + abl sıkarak ama genede hp doldurmaya kaçmam gerekiyor sürekli

9. O zaman tek çare grup.

Tr2-3'deyseniz yardımcı olabilirim.

sonsözbiter bunu beğendi.
  10. Quenn

Quenn User

tr5 teyim teşekkür ederim genede :)

11. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Size verebileceğim en mantıklı tavsiye oyun içerisinde yeni arkadaşlar edinip grup halinde yapmanızdır.Sabırla kesmek için çalışmaya devam etmelisiniz. :)

İyi forumlar.

12. sevval09

sevval09 User

Cephane vesaire değiştirirseniz açılıyor ama zaten uzaylı protokolünüz yoksa kestiremezsiniz. Eğer vuruşunuz iyiyse seprom atıp bir tane attend getirin yanınızda kalkanınız azaldığında sab ile fulleyin kalkanınızı yengeç formasyonunda ama vuruşunuz yetmeyebilir buna 13 pro var demişsiniz.

13. Quenn

Quenn User

onu yapabilmek için benim daha bi fırın ekmek yemem lazım :D :D genede teşekkür ederim fikir için :)
    evet sanırım öyle yapıcam teşekkür ederim tüm cevap için tek çare grup kurmak gibi duruyor :)
    Konu kilitlenebilir

14. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.