Invoke XVI

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve yildizci tarafından 6 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yildizci

yildizci User

Merbahaaa beyler bayanlar

Invoke XVI ' u kestiğimizde en fazla hasar veren 5 kişiye Rinusk ve Blacklight Takipçisi içeren bir kutu düşürüyor ya bu Invoke XVI ' ve Mindfire Behemoth kestiğimizde kaç rinüks ve black night takipçisi veriyor _?_?

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Invoke XVI ve Mindfire Behemoth kesişiniz sonucu düşen kutudan gelecek olan ödüllerin miktarı değişebilmektedir. Kişisel deneyimlerimiz sonucunda aşağıdaki gibi bir ödül ortalaması olduğunu düşünmekteyiz.

Invoke XVI için: 60-80 Rinusk, 30-35 Blacklight Takipçisi
    Mindfire Behemoth için: 100-120 Rinusk, 120-140 Blacklight Takipçisi, 30-40 Mindfire Beyni

Tekrar bu yazmış olduğum ödüllerin kendi deneyimlerimizin sonucu ve ortalama değerler olduğunu ve size düşebilecek ödülün miktarının farklılık gösterebileceğini hatırlatmak isterim.

Konu ile ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2019
    .Paradoks. ve yildizci bunu beğendi.
  3. yildizci

yildizci User

teşekkür ediyorum. tam istediğim şekilde cevap aldım . zahmet olmazsa kilitleyin.

herkese iyi oyunlar/iyi forumlar

4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Yardımcı olabildiğimize çok sevindim. İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.