ınvoke'a insta kalkan eklensin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve TRstain tarafından 3 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

insta kalkan eklensin mi ?

1. EVET

87,5%
  2. HAYIR

12,5%
  1. TRstain

TRstain User

blye ınvoke'a bota atanlar ımpulse kesmediği için ben mind dönemiyorum elle oynayarak bir şey yapamaz hale geldik bl'de ımpulse kestirmeyenler yüzünden . ınvoke'a insta kalkan eklensin impulselar keslmeden insta kalkan açılmasın

2. mhevzi

mhevzi User

Merhaba,

Büyüklerimizin "Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek" dediği bu olsa gerek. Botların banlanmasını(banlamıyorlar biliyorum) talep etmek yerine, botların işini zorlaştıralım diyorsun yani.

Güldürdün :)

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeksine eklenmiştir.

Türkiye Takımı!

4. titans___

titans___ User

Impulse atma yüzüne sürü ile Impulse oluyor bazen de onu da aşabilrler İnvoke Çok şeref verdiği için tercih ediliyor , bence oyun para kazanmak istiyorse şeref olayını düşürsün adamlar teknoleji açıp kamufule olup anında geliyor ve bu durum da lag artıyor sonuç elle oynuyan uğraşsın HER ZAMAN Kİ gibi .

5. Oyumu tabiki evet'e bastım da neden saygıdeğer botlarımızın işinizi zorlaştırıyorsunuz yaw alla lla :D

6. tryhardD

tryhardD User

eklensin diyeceğim de bu hareketin sonucu insanlar o malumlarında sadece bir tıkla impulse kestirmeye başladıklarında yeni başlayanlar (varsa :) ) ne yapacak görevleri yapıp nasıl rinusk kasacaklar bunu da düşünmelisin

7. TRstain

TRstain User

Botların banlanmayacağını bildiğim için en azından haritanın temiz kalmasını istedim .
    Botların banlanmasını bekleyerekte sen beni güldürdün

8. TRstain

TRstain User

impulse sürekli çıkan bir yaratık botlar sadece ınvoke bölgesinde çalışıyor yeni başlayanlar ( varsa ) ınvoke dışına çıkan ımpulseları keserek kasılmayı deneyebilirler

9. botlar yaratığın ınsta kalkanını kaldıramayacak öylemi yani süper bir fikir 100 yılda 1 böyle fikir çıkar bu yüzyılın fikride bu tebrik ederim olmalı tabiki bot ınsta kalkanı açamayacak ve eeef ben sıkıldım çıkıyorum bu haritadan diyecek.

10. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

İmzanızı 500*200 px boyutlarına yapar mısınız?

Saygılarımla,

Amiral34.

Sayfayı Paylaş