iris

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BulanOber tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BulanOber

BulanOber User

bir soru sorucam ama kesin bir cevap istiyorum ve bir yetkiliden admin yada cmden
    irislerimin %100 olmadan patlama ihtimali varmı mesela & 70 te irisler patlarmı net bilginiz yoksa supportada sorabilirim net bir bilgi istiyorum.

2. Merhaba,
    Droidiniz %100 olmadan patlamaz diğer sayılar %100 e ne kadar kaldığını anlamamıza yardımcı olur

3. TheMaster

TheMaster User

%100 Olmadan Patlamaz.

4. BulanOber

BulanOber User

bende öle düşünüyorum ama bazı abilerim % 60 ta patladı dedi ama tam anlayamadım ne demek istedşiklerini cevap için teşekkürler ama bir yetkili admin dende cevap istiyorum lütfen

5. -fahri123-

-fahri123- User

bende beni duymustum admin ilgilenir misiniz???

6. hayır patlamaz

7. 2008 den beri oynuyorum %100 de sürekli tamir ettim.(Diroit tamircisi ile)

Kısacası anlayacağın kim söylediyse yanlış bilgi vermiş.

8. takemyhard

takemyhard User

oyunun en savaşçı oyuncusu olarak sana garanti ediyorum %100 olmadan patlamaz:cool:

9. her ihtimale karşı için rahat etsin diye %69 da tamir ettir.

10. Merhaba ,

Genel olarak söylemek gerekirse 90'dan sonrası her zaman için risk'tir. Fakat %97-98 civarındaysa ve patlarsanız %100 olup patlayabilir. Bu nedenle %90 civarında tamir ettirin.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.