Işığınız "Luminous"

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Luminous tarafından 2 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Luminous

Luminous S-Moderator Team Darkorbit

Hepinize ışıklar diyarından, çok uzaklardan selamlar getirdim! Ben, Luminous, ışığın hizmetka.. hop! :D

Merhaba ben Luminous. İngilizce öğretmenliği okuyan, bilgiye aç, araştırmacı, yardımsever, bilim aşığı, ve en önemlisi sizlerden biriyim. Darkorbit oyununu yıllardır severek oynuyorum, ve Darkorbit'in geliştirilmesi, en azından forumda düzeni/tertibi sağlamak (Forum Kuralları ve Kullanımı) , siz oyuncuların rahatlıkla sorularını sorup cevap bulabileceğiniz alanlar yaratmak amacıyla Darkorbit Türkiye Takımı'na katıldım. Sizlere tüm bilgi ve deneyimlerimi (oyun içi veya oyun dışı :D) aktarmaktan mutluluk duyacağım.

Tıpkı Themis. arkadaşımın söylediği gibi, benimle de istediğiniz herhangi bir konuda bilgi paylaşıp yorum isteyebilirsiniz, belki hep beraber beyin fırtınalarında buluşuruz? :D
    Evrim ve evrimsel psikoloji bu aralar üstünde araştırmalar yaptığım bir konu, birkaç kitabı okuyarak araştırmalarıma başladım ama her türlü önerilerinize açığım.
    (Bu arada, Olasılıksızlık dağına tırmanmak okuduğum son kitap. "Oldukça karmaşık olan ve tamamıyla iş gören bir organ olan insan gözü gibi anlaşılması güç bir nesne nasıl tesadüf eseri ortaya çıkabilir?")

Person of Interest.
    Evet, özellikle bir dizi önereceksem kesinlikle bu olurdu. İzlemeyin çünkü inanılmaz bir boşluğa düşüyorsunuz ve başka hiçbir dizi artık tat vermez oluyor. Yapay zeka ve etiği hakkında derin düşünceler içeren ama diğer yandan bol aksiyonlu bir dizi, izleyin izleyin şaka yaptım:rolleyes:
    (Shaw beni bul lütfen :p:D)

Özetle;

Sizlerden biri olarak sizlere yardım etme amacıyla buradayım. Bu konu altında (Kuralları gözeterek) her türden soru sorup cevap alabilirsiniz. Unutmayınız ki bizler de insanız ve elbette ki hatalar yapacağız. Bunun farkındayız ve sizlerden bu durumu gözetmenizi rica ediyoruz. Saygı çerçevesinde konuşup, anlaşarak tüm sorunların üstesinden gelebiliriz!

Luminous

EN (Adjective)
    -Producing or reflecting bright light, especially in the dark
    -Clear, obvious, enlightening

TR
    -Karanlıkta ışık saçan
    -Ziyadar, parlak, açık

İyi forumlar dilerim.

-John Reese

Son düzenlenen: 23 Haziran 2020
    _Zeronix_, Geoxic, MrWho ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Yeni görevin hayırlı olsun diyeyim ve siftahı basayım buraya :)

Themis. ve Luminous bunu beğendi.
  3. Hayırlı olsun .

Luminous bunu beğendi.

4. hayırlı olsun :) ne kadar da güzel bir giriş olmuş böyle:)

Luminous bunu beğendi.
  5. Quenn

Quenn User

Bu coşkunu hiiiiiç kaybetmemen dileğiyle hayırlı olsun :)

Luminous bunu beğendi.
  6. Luminous

Çok teşekkür ederim. :D sizin bu siftah olayınız gözümden kaçmadı değil, nerede yeni bir konu orada siz :D çok hızlısınız

Teşekkür ederim sağ olun.

Çok teşekkürler, beğenmenize sevindim :)

"Işık var olduğu sürece içimdeki bu coşku ebedi kalacaktır! " Diye bir laf vardır bizim buralarda bilir misiniz :D teşekkürler hepinize hep beraber nice güzel forum günlerine :p

Quenn bunu beğendi.
  7. Evrimsel psikoloji kitabı olarak sevişen beyini öneririm.

Luminous bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Ben hızım :)))

Luminous bunu beğendi.
  9. Luminous

Merhaba, Geoffrey Miller ilgimi çekmedi değil :D Listeme ekliyorum teşekkür ederim

Ben de ışığım :D ışık mı daha hızlıdır hız mı? :D

Quenn bunu beğendi.
  10. Pikaçunun elektriği tabi buda sorumu admin bey :p

Quenn ve Luminous bunu beğendi.
  11. ateistkeci

ateistkeci User

Deneyebiliriz modum konulara en hızlı kim bakıyor diye :D

Quenn ve Luminous bunu beğendi.
  12. Manitu

Manitu Ticket Administrator Team Darkorbit

Luminous ve ateistkeci kızdırmayın beni hızınızı da ışığınızı da keserim :p:D
    Şaka bir yana takıma hoşgeldin Luminous :)

Luminous bunu beğendi.
  13. Luminous

Merhaba,

Bak bak baak :D iddalar güzel ama pratikte görelim :D
    Ama ben hala ışığın en hızlı şey olduğunu savunuyorum :D

Çok teşekkür ederim S-Modum ama bi yandan da korkmadım değil @ateistkeci gel biz bu konuyu kapatalım ne dersin :p :D

ateistkeci bunu beğendi.
  14. ateistkeci

ateistkeci User

Pardon modum kusura bakmayın hata ettik susuyoruz biz :D

Luminous bunu beğendi.
  15. Quenn

Quenn User

sizin yarışı bilmem ama gam kenarı şiirinden bi parçayla yanıt vermek geldi içimden :) (zeki kayahan coşkundan dinlemenizi öneririm )
    "Işık mı en hızlıdır, ses mi kıyasında; açık farkla galip gelir o anda, hiç hesapta yokken acı…
    Acı hızlıdır acı…"

Luminous ve *-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  16. Üzdün :(

Luminous ve Quenn bunu beğendi.
  17. Quenn

Quenn User

guduuu duygusal pikaçu üzülme üzülme ya :/ bi ara aşırı hayranıydım o adamın her gece radyo programını dinlerdim hatta tek kişilik gösterisi vardı stand up ona bile gittimdi :D o yüzden aklımdan çıkmaz kolay kolay bu şiirde :)

Luminous bunu beğendi.
  18. Guduuu

19. Themis.

Themis. S-Moderator Team Darkorbit

Aramıza hoş geldin umarım uzun soluk bir görev hayatın olur. :) Stephan Hawking in kitaplarını okumanı öneriyorum, bilimsel bir konular ancak ve ancak bu kadar basit anlatılabilirdi.

İlk siftahı hep senin basman beni biraz kuşkulandırmıyor değil :D

20. Quenn

Quenn User

:p:):)

Luminous bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş