Işığınız "Luminous"

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Luminous tarafından 2 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Hypnos.

.Hypnos. Forum Moderator Team Darkorbit

2. ateistkeci

ateistkeci User

Hayırlı olaa tebrik ederim Limonus :p

Luminous bunu beğendi.
  3. Memed.B.

Memed.B. User

Bir gün elim sobaya istemeyerek temas etti, çok canım yandı. Kendi kendime dedim ki ben sobanın oğluyum. Sonra sobayı incelemeye başladım ve gördüm ki içine kömür ve odun koyulmadan elimi yakmıyor. Akşamı bekledim ve soba yandıktan sonra içinde yanan kömür ve odunlar kor olmuştu; dedim ki ben kor un oğluyum. Sabah uyandığımda baktım ki ortada kor mor yok, annem dışardan kömür ve odunları getirip sobanın içine koyuyor ve bir parça ateşle yakıyor. Dedim ki ben ateşin oğluyum. Bir müddet böyle devam etti, bir akşam dışarı çıkmam gerekti ve elime bir meşale aldım. Kendimden emin ve korkusuz bir şekilde ilerlerken elimdeki meşale yere suyun içine düşüp söndü. O anda anladım ki sınırsız bir kaynağın oğlu olmalıyım. 1 yıl boyunca çobanlık yaparken hep aradım. Ben neyin oğluyum? En sonunda güneşe bakmaya karar verdim ve güneşe baktım. Bakması aşırı derecede zor, ateş gibi ve asla sönmeyecek gibi. Artık ben güneşin oğluydum. Bu macera 6 yaşından 7 yaşına kadar olan bir sürede yaşandı, dini eğitimden sonra babamın oğlu olduğumu ve doğal olarak da güneşin oğlu olmadığımı anladım. Bu olay bende sembolik bir etki bıraktı, manen aydınlığın ve ilerlemenin belki de dini açıdan nurun oğlu olmaya daima özen gösterdim. Işığın ve dolayısıyla aydınlanmanın manen güneşin oğlu olmayı gerektirdiğine daima inandım.

Bunu da neden yazdım bilmiyorum ama yetkili dostumuz böyle bir ortama imza atmış, paylaşmak istedim. Görevde başarılar.

Luminous bunu beğendi.
  4. Harika , tebrikler ve bol şans ^_^

Luminous bunu beğendi.
  5. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

dur acilen yalakalık yapmam lazım

en sevdiğim modum nasılsınız??

Luminous bunu beğendi.
  6. ateistkeci

ateistkeci User

Offff ne kadar güzel gözüküyor pp öyle altta S-Mod yazısı ile

Luminous bunu beğendi.
  7. Luminous

Luminous S-Moderator Team Darkorbit

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürleeeeeeeer. :D Parti başlasıııın! :D :D
    Yeterince dürüstsünüz Sayın @Titan. modum. :D

İyi dilekleriniz ve paylaşımınız için teşekkürler. Işık, karanlığın ve belirsizliğin en büyük düşmanı. Önümüzü ve geleceğimizi aydınlatan bütün ışıklara teşekkürler.

Pp güzel ama değiştirsem mi diye çok kararsızım ya. :D

8. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Tişikkirler

9. Sakal

Sakal User

@Luminous Terfi almışsın galiba gözüme bir değişik geldin :) Hayırlı olsun İyi ve cana yakın bir insan her zaman öndedir ;)

Luminous bunu beğendi.
  10. TanrıEru

TanrıEru Guest

- iyi akşamlar maç nasıl?
    - teşekkürler

11. ateistkeci

ateistkeci User

Işık olarak başlayıp Limon olarak devam eden 39k Dolara az para diyen paragöz mod :(

Themis. bunu beğendi.
  12. Amman tanrım

Luminous bunu beğendi.
  13. Themis.

Themis. S-Moderator Team Darkorbit

Kesinlikle bu doğru

Titan. ve militaryship-3 bunu beğendi.
  14. Luminous

Luminous S-Moderator Team Darkorbit

:c

15. S-modum müsaitseniz sohbet kısmına gelebilir misiniz ufak bir sorum olacakta ?

Luminous bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş