isim değişikliliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve afatsa212141 tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İsmimi değiştirmek istiyorum nasıl yapacam acil cevap lütfen

2. KARANLIK

KARANLIK User

Pilot profilinden değiştirebilirsiniz.Üst bölümdeki şuanki nickizin yerine yeni nickinizi yazarak aşağıdan kaydet diyiniz.Ancak sadece oyundaki nickiniz değişecektir.Girişte eski nickinizi kullanmanız gerekir.

İlerideki sorularınızı genel konular bölümüne açmanızı rica ederim.

3. bişey alnamadım ana sayfayı tıkla şunu tıkla gibi gösterirmisiniz rica etsem

4. Merhaba ,

Oyuna ilk girişteki isim değiştirilemiyor bunu öncelikle hatırlatayım. Oyun içinde gözüken isminiz değiştiriliyor.

Hesap Bilgilerini Değiştirme

İlgili konuyu incelerseniz yardımı olacaktır.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

5. Merhaba,
    Biz yıllardır isimlerimizi değiştiriyorduk.Acabe neden böyle birşeye gerek duyuldu ?

6. Merhaba
    Kac yıldır bunu sorunsuz değiştiriyorduk şimdş neden böyle bi değişim yapıldı anlam veremiyorum.oyuna girerkenende oyundakı nickle aynı olmasını istiyorum ve bu konuda bi cok arladaşımda aynı görüşteler sizden eski gibi giriş yapmak istiyorum şimdiden teşekürler iyi çalışmlar

7. KARANLIK

KARANLIK User

Bu güvenlik amacıyla oluşturulmuş bir sistemdir.Sizin zararınıza değil yararınıza olucak birşeydir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.