Isınma sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve zaaru tarafından 8 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. zaaru

zaaru User

Merhaba, oyununuzu dizüstü bilgisayardan oynuyorum. Sistemim iyi ve birçok oyunda iyi fps alıyorum kasma donma yaşamıyorum ısınma sorunu dahil. Fakat sadece Darkorbit oynarken bilgisayarım çok fazla ısınıyor bunun sebebi nedir? Darkorbitten daha ağır oyunları oynarken ulaşamadığım sıcaklıklara Darkorbit oynarken ulaşıyorum.İlginiz için teşekkürler.

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Isınma sorununu client üzerinden oynarken mi yaşıyorsunuz yoksa tarayıcı üzerinden oynarken mi?

İyi forumlar.

3. zaaru

zaaru User

ikisinde de

4. sscglory

sscglory User

ben de çok ısınma sorunu yaşıyorum ama tarayıcıda oynarken böyle bir sorunum yoktu

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu için yapmanız gereken,

Bilgisayarı ters çevirin, çevirmeden önce havlu koyun altına çizilmesini kimse istemez :) ince uçlu bir tornavida ile kasayı açınız yalnız önemli olan kısım fişte yada takılı pil olmayacak sonra ram'leri çıkartın aseton yada sentitik tinerle ramlarin uçlarını temizleyin. Fanların tozunu alın kurutma kontrolünü iyi bir şekilde yapın. Sonra sırayla geri takınız, ilgili sorunlar devam ediyor mu diye kontrol edebilir misiniz?

Konunuzu yakından takip edeceğime emin olabilirsinizz :)

İyi Forumlar.