Öneri İsk1 Serverinin çöküşü (Okumadan Geçmeyin)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ozcan_8888 tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ozcan_8888

ozcan_8888 User

2008 Gibi İsk1 serverinde başka bir hesapla oyuna başlamıştım. Herşey çok güzeldi o zamanlar pek tasarım felan yoktu tabi Turuncu Goli tasarımı olanlar swde havalıydı işte herkez full lf3 olup mavi atmaya çalışıyordu :) x3 ve x6-x7 haritasındaki kalabalıktan ve savaşlardan bahsetmiyorum bile 4-4 de klanlar birbirine girince Pc kasardı. Herkes birlikte kasılır ve chatte sürekli sohbetimiz olurdu.

Birde şimdiye gelelim.. Serverde kimse kalmadı 2-3 klanda tüm yönetim . Bildiğiniz üzere uzun zamandır Hitac etkinliği var ancak sw ye gelip bi bakarsanız Hitac sadece bir klan tarafından sömürüldü ve onlardan başka kesebilen olmadı. 4-1 4-2 4-3 gibi Pvp haritalarında kutu toplanmıyor . .Çünkü 2 Klan orayı alıp herkesi kesiyor. Ve bunlara dur diyebilecek insan kalmadı swde. Chatte kimseler yok. x7-x6 haritalarında toplasak 10-15 kişi çıkar. Anlayacağınız bir zamanlar harika olan sw şimdi bomboş. İnsanlar bıktı yalnız takılmaktan.

Benim önerim ise Diğer (Online sayısı çok olan ) serverlerden İsk1 ve bunun gibi online sayısı az olan sw lere geçiş yapılma hakkı. Tabi bunun olacağını hiç sanmıyorum ama en azından yeni alınan kayıtlarda Öneri olarak bu sw ler gösterilmeli.

Erde_M bunu beğendi.
  2. *Cihan*

*Cihan* User

Merhaba,

Forumu araştırırsanız konunun mevcut oldunu görürsünüz ....Lütfen konu açmadan forumu inceleyin...teşekkürler.

Iyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.