İskandinavya 2 DarkOrbit.Com ' dan Girilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SON..SOVALYE™ tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İskandinavya 2 Sunucusuna Darkorbit.comdan girilsinmi?

Anketin kapanma tarihi 31 Mart 2015.
  1. Evet

66,7%
  2. Hayır

33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Arkadaşlar ilk olarak fikir konularına illa desteklediğimizi , ilettiğimizi yada buna benzer mesajlar yazmak zorunda değiliz. İlettiğimiz konuların gerçekleşme kesinliği yok. Bu nedenle boş yere bir beklenti oluşacak. Bir çok konuyu takip ediyoruz yeri geliyor iletiyoruz. Fakat konulara bunu illa yazmak zorunda değiliz.

İyi forumlar.

2. inşallah darkorbit.com'un sunucu seçeneklerinden oyuna giriş yapılır

3. bencede büyük bir eksiklik bende o sunucuda oyuna başladım abartmıyorum 1 ay oldu arı açalı full lf-3 full iris full bo-2 goli yaptım çok müthiş bir çar olacak galiba ama darkorbit.com'dan kayıt olunursa eğer sunucuya renk gelir heyecan gelir

4. kardeş biz boşunamı tr deyiz siz de uzuz alıonuz fark bu

5. Drowhake

Drowhake User

Dostum insanların kolayca kasılabileceği herkesin bilmediği bir server hoş oluyor kolunu sallayanın giremeyeceği...

6. fark o değil tr sunucusunda 50m oyuncu varsa misal isk2de 1m oyuncu var yani oyuncu sayısı bukadar düşükken hiçbir zevk vermiyor oyun adam full+full herşeyi zeusuna kadar var lf-4 filan full diyorki adam tr2de gemi açsaydım keşke diyor çünkü kesecek adam yok sanki sunucu senin ve sadece sen varsın o sunucuda gibi birşey kesecek adam arıyorsun aradğın adamı 1 saate anca buluyorsun yada x2 haritalarını basıyorsun ama oradada hep phonix filan var yani millet görevini bile doğru düzgün yapamıyor anlatmaya çalıştığım bu oyunda aksiyon yok birşey yok sanki savaş oyunu değilde gezme tozma oyunu gibi

evet insanların kolayca kasılabileceği sunucular güzel ama fullenince petinimi keseceksin :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.