İşlem çubuğundaki kaydırmayı kapatabilir miyiz?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fkingsock tarafından 22 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Fkingsock

Fkingsock User

Mause'la bazen EMA'ya tıkladığımda sürüklüyor, basamıyorum

2. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

İşlem çubuğunu kapatamazsınız , konfigürasyon modundan sabitleme yaptığınızda zaten siz açmadığınız sürece slotlar yerinde kalacaktır.
    Anladığım kadarıyla siz koymuş olduğunuz bir cephane veya herhangi bir malzemenin yerinin hiç değişmemesini istiyorsunuz bu da mümkün değildir. Dilerseniz siz yerlerini değiştirebilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Sıralamayı iyi yaparsan üzerine tıklamanadan rakamlarla kullanabilirsiniz. Mesela kullanım önemine göre 1-2-3-4-5 artık hangisine koyarsan ona basman yeter. Ben genelde 1-2 'ye x4-RSB koyarım. 3-4 vs EMA - İnsta vb artık yapacağım aksiyona bağlı değişiyor tabi ki. :D :)

4. smoonrise

smoonrise User

Sanırım benim gibi vipsiz oynuyorsun vip olmayınca sadece 1 adet işlem çubuğu oluyor sağ yanındakini açık kullanırsan ( Ben alıştım artık )
    her zaman bu tip sorunlarla karşılaşırsın ya sağ taraftan kapalı oynayacaksın 1 slot ile yada alışana kadar bu tür sorunlarla karşılacaksın . Olmaz ya eğer vip varsa ve yine bu sorun oluşuyorsa ilk sabit sloy menüsün sağ tarafındaki kapalı kullanman lazım dostum çözümü bu .

5. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Kategori çubuğunu kapalı konumda kullanırsanız eğer slotlarda kaydırma yapmazsınız.

Kaydırma olur
    1.png

Kaydırma olmaz
    2.png

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.