Kutlama İşlemci Fanı Nasıl Bağırttırılır ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 11 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar ,

yaklaşık 10 yıl önce bir resim yarışmasından kazandığım Asus eee pc 1001 ha ile neler yapabilirim diye düşünüyordum , kendisini programlama için kullanıyordum fakat dedim ki DO içinde kullanabilir miyim ?
    Açıkçası yıllar önce bunu denemiştim oyun açılmamıştı , fakat 1 gb ramden 2 gb rame , hdd'den ssd'ye upgrade yaptık , bunlarda yetmedi , pili değişti , adaptörü değişti , noctua h termal macun sürüldü işlemcisine tozu alındı vs...
    Bu makinada ilk nesil atom işlemci olmasına rağmen açıkçasbu cihazda eı şaşırdım diyebilirim , açmayacak dedim fakat bu oyunu açtırmadan önce kendisine setfsb adlı verilen programdan voltajsız overclock verdirdim şu an makine işlemcisi 1500 ghzden 1908 ghze yükselttim tabii fan durmuyor.

Şunu öğrenmiş oldum bu makine artık DO açıyor ve kutu toplama için işimi görebilecek :D

Tabii tüm grafikleri en düşüğe ayarladım , 17 fps almak gerçekten şaşırtıcı çünkü kendisi pentium 4 işlemcisinin yarısı veya 1 pentium 4 işlemcisi gücünde işlemcisi var :D

Eski bilgisayarınıza çöp deyip geçmeyin 10 sene geçsede iş görüyor hala :D

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Pentium İşlemciler ne hikmetse beklenenin fazlasını vermekte :)

İyi Forumlar.