Destek İşlemci görüntü ayarları

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve cяσcσ∂ıℓℓε°¹[KGB] tarafından 29 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Açılan konuların neredeyse tamamı işlemci ile ilgili buna kalıcı bir çözüm bulunması lazım millet oyun oynayamıyor.

Benim sorunum da görüntü ile ilgili. Laptopumda normal şekilde oynarken PC oynarken gemiler yaratıklar çok büyük gözüküyor ve NPC leri tıklamak bile minimum 3-4 saniyeyi alıyor. Gemi dura dura ilerliyor, portaldan atlarken diğer portala geçmesi minimum 2 dakikayı buluyor. Muhtemelen görüntü ayarlarıyla ilgili bir sorun var ve ayarlarda böyle bir seçenek yok. Ekran çözünürlüklerinin her seçeneğini denedim hiçbirinden sonuç alamadım

2. Ctrl ye basılı tutup farenin tekerleğini çek

3. görüntüde ufalma oldu ancak tıklama zorluğu ve portaldan atlama sorunu devam ediyor

4. PC nin donanımı ile alakalı sanki grafik kartı ile alakalı PC nizde oyun için ram de yer açan uygulamalar var.Onu kurun daha sonra ayarlarda orta yada iyi konuma alın görüntü düzelir benim emektarda ise yaradi.Ama atlama geç olması onuda ram a baglicam ama emin değilim

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

"dura dura ilerliyor" dediğiniz durumu en yüksek grafik ayarlarda yaşayan oyuncular olduğunu duydum. Acaba istemci için harici ekran kartınızın kullanıp durumu dener misiniz?