İstasyon Kurma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba;

İsyasyon kurmak istiyorum. İstasyon inşa edilirken dakika toplarmı? Mesela inşa süresini 1 saate ayarladık inşa edilidikten sonra istasyonun 1 saatlik koruması olur mu?

Teşekkürler...

2. KARANLIK

KARANLIK User

Buyrun genel tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

3. Merhaba;

KARANLIK modum ben o konuyu okudum yazan şeylerden pek birşey anlayamadım. Ayrıca sorumun cevabı orada yok. Mesela normalde istasyon kuruluyken deflektörü 1 saatliğine devre dışı bıraktığımızda (yoğunluk saatinde) 5 saat koruma kazanıyor. Peki aynı şey istasyonu inşa ederken de geçerlimidir ? Yani 1 saatlik inşa süresi başlatsam (yoğunluk saatinde) istasyon inşa edildiğinde 5 saat koruma kazanır mı ? Lütfen link vermeyin. S.S.S Bölümünde cevabı yok.

Teşekkürler.

Son düzenlenen: 28 Ocak 2014
  4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizin dediğiniz konuyu anladım ama inşaat süresinde sizin dediğinizin geçerli olduğunu sanmıyorum çünki tamirat süresi ile koruma arasında fark var istasyon özlliğinde bu uygulamanın olduğunu düşünmüyorum çünki zamanında bende klanımla çok defa KSİ kurdum bu şekilde bir uygulama olduğunu bilmiyorum ve duymadım da.

5. Hayır olmaz.

1 saati doldurduktan sonra 30 dakika korumasız kalır.

6. Dakika toplamıyormuş inşa ettikten sonra fark ettim boşa gitti o kadar zaman ama neyse gene yarına kadar koruma topladık.

7. :)

Kıyamet Smod nerde kaldı yaw gece 1 oldu :D

Neyse konu dışına çıkmayalım.

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevaplar verilmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.