İstasyon Modülleri Güçlenmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ●G€®iℓiM-Ħªтт!● tarafından 17 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Renkli veya Farklı Opsiyonel İstasyon modülleri çıksın ?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bilindiği üzere gemiler sürekli gelişiyor fazla vurup darbe puanları artıyor lakin istasyon modülleri herhangi bir güncelleme gelmiyor bir sürü farklı fikir gelişebilir renkli istasyon modülleri olabilir veya farklı opsiyonlar gelmesi gerekiyor 5 gemi çok rahat gelişmiş bir istasyonu yıkabiliyor. Gerekirse yıkmanın uzun zaman alıcak istasyon modülleri görmek istiyor ve desteklerinizi bekliyoruz...

comodo39 bunu beğendi.
  2. Renkli istasyon modüle oyum eksi, zaten oyun barbie'nin oyuncaklarına döndü her yer gemi tasarım, rengarek,
    Fakat Diğer konulara da cevap veremicem çünkü oyunu hep sola oynadığım için klan, istasyon hakkında fazla bilgi sahibi değilim o yüzden klan ve istasyon savaşlarında daha bilgili ve yoğun olan arkadaşların yorum yapması daha mantıklı geliyor,

Fakat bir kaç kere gözlemlediğim kadariyla, bazen istasyonlarda 12 hatta bazen 24 saatlik bile koruma kalkanlı istasyonlar gördüğüm oldu,
    Koruma saati bitince tüm klan üyelerinin istasyona girip, istasyonu koruduğunu da çok gördüm,
    Citadel bugu yapanlar vs vs bir türlü yıkılmayan aylarca istasyon koruyan klanlar da gördüm,

Tüm bunları göz önüne alınca açıklar ve onursuzca oynayıp citadel ateş çek yeteneğini kullanan oyuncular varken aslında pek de olumlu bakmıyorum istasyonların güçlendirilmesi olayına

Ve son olarak yanlış hatirlamiyorsam istasyonların güçlendirilmesi ile alakalı daha önce defalarca konu açılmıştı sanırım

3. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş