Geri bildirim İşte Bundan Bahsediyorum !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DODGE_VİPER tarafından 11 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. "Kasılmanın Çok Zor Olması"

Keskin modun saçma sapan savunmasına bakıyorum ve gülüyorum rencide etmemek için buraya açtım.

Şimdi size gelelim DO TR takımı bakınız geçen zeynep ablayla tartıştım fakat kendisi hiç teşekkür edilmiyor bize dendi.

Şimdi şunu belirteyim oyun mahveldildi daha ben kasılamıyorum daha gemiyi toparlayamıyorum buraya para vermekte istemiyorum.

Şimdi bakın böyle saçma bir savunma görmedim ben arkadaş bana resmen açık açık bug bot kullan kafana göre takıl demeye getirmiş şimdi diyorum oyunda ki yaratık ödülleri düşük haritalarda kasılamıyoruz diyorum ama kime anlatıyorum ki ben ?

Duvara anlatsam en azından savunmaya geçmezdi direk.

Yahu bu nedir yani ben sizinle sırf bundan dolayı anlaşamıyorum siz asla ve asla kötü olan bir şeyi kabullenmiyorsunuz.

Takımın geneline diyorum şahsiyete yönelik bir şey değil ve benim burada kimseyle şahsi sorunum yok.

Fikir havuzuna konu açıyoruz gerçekleşene kadar ohooo 3-4 sene oluyor bunada şükür AGB için o kadar bekledik...

Size tavsiyem artık şu tek taraflı savunmadan vazgeçin objektif olun yoksa daha çoook oyunculardan ağır eleştiri yersiniz.

Son düzenlenen: 12 Kasım 2017
  2. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Sizin gibi Bir eski Forum ustasının Forum içi yada dışı Link vermesinin kural dışı olduğunu bilmesi lazım diye düşünüyorum.

3. Moderetörlere veriyorum oyunculara vermiyorum bahane bulup kaldırmayın şimdi o zaman konu ismi vereceğim;

"Kasılmanın Çok Zor Olması"

Size durumu belirtiyorum eski bir üye olabilirim ama bu tip şeylerle bana gelmeyin bana boş yere savunma yapmayın çünkü haksızsınız.

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Keskin Modumuz çok eski görevlidir bilirsiniz,samimiyetine istinaden yanıtlamıştır.Hemen atağa geçmeyelim:) Normal konulara şikayet olarak konu oluşturduğunuzda bizlerde yorum veya öneri getirebiliriz.Aslında şöyle bizler zaten bu şikayetleri biliyor ve oyuncu olarak yaşıyoruz.Her haftaki raporlarımıza ekliyoruz.Şikayet ile birlikte güncelleme ve fikir havuzuna önerilerinizi de yazarsanız konulara daha sağlıklı çözümde üretmiş olursunuz.Biliyorsunuz ki güncelleme konuları dikkate alınıyor..Oyunculara ait fikirler ,çözüm önerileri Oyun kurucular için bu anlamda önemli .

5. AGB 4 sene sonra gerçekleşti neyse en azından buda bir şeydir.

Tek benim fikirlerim yok farkındayım ama çok geç geribildirim yapılıyor.

JUPlTER bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

O kadar sunucu o kadar talep ,düşünsenizya a grubu onu isterken b grubu tam tersini istiyor ,her kesime hitap edebilmek ,orta yolu bulabilmek gerçekten zor :)

7. Oyunun dengesini bulmak zor olabilir ama gelip savunması biraz saçma.

Ben zaten fikirimi sunuyorum.

8. KANUN

KANUN Guest

Evet haksınız bende biliyorum ama daha önce yaşanmış link yüzünden istenmeyen şeyler modların başına geldi yine olsun istemeyiz.

Ha işgüzarlık değil sadece kurallar gereği

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2017
  9. Başınıza gelen olaylardan haberim var şahsen korkunuzuda anlıyorum fake link saldırısı yapılacağından korkuyorsunuz ama ben hacker felan değilim sadece yazılım üzerine eğitim gören bir öğrenciyim.

Hacker olsam daha başka şeyler yapardım :D

10. KANUN

KANUN Guest

Yani sana güvenmeliyiz bunumu demek istiyorsun:)

11. Ben hacker olsam neden sizinle uğraşayım ki ?

Mantıkken ?

He adminlerle uğraştım zamanında orası ayrı sözlü münakaşaya girerim en fazla.

İş sunucu patlatma vsde ben yokum.

Neticede etik değildir.

Dediğim gibi bana güvenip güvenmemek size kalmış ama bir kere olsun ben adminlere sahte link felan vermedim.

Ki sahte link atmak istesem gider başka türlü yaparım gider forumun databesine sızardım mantıkken size zarar vermek istesem.

He zor mu değil yazılım üzerine eğitim gören bir öğrenci bile 1 ayda yapabilir lakin etik değildir.

Açıkları bildirip ödül kazanma taraftarıyım ben :D

12. KANUN

KANUN Guest

Böyle düşünmeniz ne kadar güzel beyaz gömlekli hacker iyiler beyaz gömlek giyer sloganınız olsun :D

13. Dediğim gibi ben hacker değilim maalesef :)

Şu sıralar sadece tersine mühendisliği araştırıyorum bazı programları değiştirip kendime yönelik yeniden dizayn etmeyi bulmak istiyorum şahsen :D

Bu yüzden oyunu bıraktım gemiyi boşalttım bir yandan entrikalardan bıktım.

KANUN bunu beğendi.