İstemci Bağlantı Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve General(Shadow.sword) tarafından 15 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. istemciyi yükledim. ama açarken şu hatayı alıyorum.

ne yapmalıyım?

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Sorununuzun sebebi hakkında detaylı bilgiyi araştırıp en kısa sürede size dönüş yapacağım.

İyi forumlar.

3. modum resmi yeniledim

.Hypnos. bunu beğendi.
  4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını internet üzerinden bulup indiriniz. Sonrasında uygulamanın dosya konumunda system32 klasörüne ekleyiniz. Fakat kendi işletim sisteminize göre (32bit veya 64 bit) uygun olanı indirmeniz gerekmektedir. Bilgisayarınızın 32 veya 64 bit olduğunu başlat menüsüne çalıştır yazıp sonrasında çıkan yere dxdiag yazarak öğrenebilirsiniz.
    Ayrıca işlemleri yaptığınız halde DLL hatası devam ediyorsa,
    Windows 32 bit için başlat menüsünden çalıştır alanına CMD yazınız, açmadan CMD dosyası üzerinde Mouse ile sağa tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” menüsüne tıklayınız. Açılan komut penceresine “RegSvr32 C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll” komutunu girerek Enter tuşuna basınız.
    Windows 64 bit için yine aynı şekilde “Yönetici olarak çalıştır” menüsüne tıklayarak açılan komut penceresine “RegSvr32 C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll” komutunu girerek Enter tuşuna basınız. Bilgisayarınızı son defa sisteminizin tamamen yenilenmesi için tekrar başlatınız.

Bu çözümlere rağmen sorununuz devam ediyorsa supporta bilet atmanız gerekmektedir.

İyi forumlar.

5. modum dediklerinizi yaptım. cmd de entera basınca başka bi hata ile karşılaştım. hata şu:

bunun için ne yapmalıyım

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Bu çözümü deneyiniz bir de. Sorununuz devam ettiği takdirde Supportla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.

7. modum ilkini yapınca karşıma bu çıktı

ikinci dediğinizi yapınca windows kaynak koruması bütünlük ihlali ile karşılaşmadı yazısı çıktı.

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Ne yazık ki benim önerebileceğim çözümler burada bitti. Supporta ticket atarak daha detaylı veya başka bir çözüm sunmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca bu konuyu da atacağınız bilete eklerseniz fotoğrafları ve hata kodlarının görüntülerini tekrar yüklemek zorunda kalmazsınız.

İyi forumlar.

9. suport ile nası iletişe geçebilirim modum daha önce hiç yapmadım da?

10. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Burayı inceleyerek Supportla nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenebilirsiniz. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

11. yardımınız için teşekkür ederim. kitleyebilirsiniz

12. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.