İstemci Cadılar Bayramı Takvimi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve BUGATTİ•VEYRON tarafından 24 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle merhaba, çok uzun zamandır indirilebilir istemci kullandığım halde istemci takvimi oyun sekmesinde hiç görünmüyordu ki bu yüzden hiçbir ödül alamadım. Bugün ise gariptir ki ilk kez gördüm ve onca gündür kullandığım istemciden ödülleri bugün ilk defa kullanmış gibi topladım. Kısacası bugün ilk ödülü aldım, sorum ise şu bunca zaman ki ödülleri nasıl edineceğim? [​IMG][​IMG][/url][/IMG]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2020
  2. :s geçen takvim uzatılmıştı bu uzatılırsa alırsın yoksa alamazsın :/ süre uzatılır umarım lava tasarımı daha önce paymentle gelmişti.

3. Haklısın ama benden kaynaklanan bir hata değil dostum ödüller de şuan için umrumda değil. Ben sadece bende 2 ay neden bu ödüller kısmı gözükmedi bunu öğrenmek istiyorum. Aynı şartlarda aynı takvimde diğer oyunculara göre bir eksikliğimin olduğunu dile getiriyorum.

4. Esenlikler.
    Ben de yeni fark ettim bu takvimin aktif olduğunu, maalesef kaçırdık sanırım o tasarımı. :(

BUGATTİ•VEYRON bunu beğendi.
  5. 16 Ekimde Paradoks Admin duyurusunu yapmıştı.
    Forumu takip etmelisiniz.
    link paylaşımı yasaktır

6. Bende de 3 gün geçtikten sonra aktif olmuştu, daha önce simgesi yoktu sonra birden geldi, 500 enerjiyi alamayacak şekilde açıldı nedense :D

BUGATTİ•VEYRON bunu beğendi.
  7. Takipte sıkıntı yok dostum. Sıkıntı ödül alınacak sekme yoktu, bir anda varoldu ve ödüllerin istemsiz bir şekilde hergün girilmesine karşın tamamı alınamıyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2020
  8. Bende sıkıntı olmadı.ilk günden itibaren hergün alıyorum.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Uygulamanızın güncel olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Ayrıca takvim eklendiği günden beri herkeste görülmektedir. Görünmemesi gibi bir sorunun 9-10 günden sonra sadece tek bir gemide olacağını düşünmüyorum. Gözünüzden kaçıp takip etmemiş olabilirsiniz. Ayrıca her gün için AL butonuna tıklamadan ödüller alınmadığından dolayı kaçırdığınız ödülleri ne yazık ki alamayacaksınız.

İyi forumlar.

MüminPehlivan bunu beğendi.
  10. Sevgili modum ödül umrumda değil yukarıda belirttim. Daha önceki takvim de görünmüyordu, bakın tekrar ederek diyorum. Üstelik sürekli güncel versiyonu kullanıyorum. Böyle bir sıkıntı var ise giderilsin tek talebim bu.

11. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bu konuda hakkında video veyahut resim olarak kanıtlarınız var ise lütfen Support ekibimizle iletişime geçiniz. Gerekli şekilde işlemler yapılacaktır.

İyi Forumlar.

MüminPehlivan bunu beğendi.
  12. Hayır modum maalesef yok, konuyu kilitleyebilirsiniz.

13. ben hergün aldım lava hecate çok güzel

14. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Durum için üzgünüm, isteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.