İstemci Giriş Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KraaL_C0MB0 tarafından 23 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyuna ne zaman girsem 4-5 kere giriş yapıyorum i̇şlemtimciden giriş yapınca hata veriyor kapatıp tekrar girmek zorunda kalıyorum şu i̇şlemti̇ci̇ye bakin artik oyuna gi̇rebi̇lmek i̇çi̇n 4-5 kere ni̇ck şi̇fre yaziyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ekim 2020
  2. smoonrise

smoonrise User

Dostum hiç zorlama günlük giriş ödülünü alıp tarayıcı ile oynuna devam et beta sürümünde birçok yönden gelişmesi ve düzeltilmesi lazım .

3. Agır_TR

Agır_TR User

ayrıca oyunda tuslar boyna basmıyor oyundan cıkıp alıp girmek gerekiyor

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Tamamı büyük olan mesaj içeriğiniz ve konu başlığınız tarafımca düzenlenmiştir. Forum Kanalında tamamı büyük harf kullanımı yasaktır. İstemci henüz beta sürümünde olduğundan dolayı; çalışmalar devam etmektedir. Bu yönde hatalar olması oldukça normal bir durumdur. Oyuncu arkadaşımızın belirttiği gibi Günlük giriş aldıktan sonra tarayıcıda oyununuza devam edebilirsiniz.

İyi Forumlar.