İstemci Hangi Tabanı Kullanmakta

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darkendless1903 tarafından 22 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yaklaşık 1 yıldır oyunu oynamıyorum. merak ettiğim soru bu. Oyun Hala Flashplayer Tabanlı mı?

2. titans___

titans___ User

ben internet de unıty diye bir şey buldum indirdim de bu fayda eder mi dün oyun da fena donma oldu bunu deneyim dedim sonra da bekleyip araştırayım diyorum baya da uzun yükleme sürdü UNITY diye siyah resimli bir uygulama fayda eder mi bilemiyorum ,birde sürücü güncelleştirme için bir site buldum da hani ben gibi çok anlamayanlar için kendi tarayıp buluyor diğer uygulamalar baya para istiyor bu ücretsiz şimdilik DRIVERS CLOUD diye çeviri ile bir de you tube da video yardımıyla hallettim hani ücretsiz sürücü güncelleme için başka CCLEANER da sürücü güncelleme arama eklemiş çerez temizleme programı olarak biliniyor yeni gelmiş bende o özellik hani yardımcı olmak için program adları kullandım foruma aykırı değildir umarım .

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

bunu şöyle açıklayabilirim şahin görünümlü serçe :D unity görünümlü flash kullanılıyor hala kesinlikle unity değil bu kadar botun halan daha devam etmesinin sebebi bu yüzden

4. Unity'ye daha geçilmedi.

Şu an bu kullanılan client içine flash player gömülmüş bir browser. Unity değil yani. Unity olsa sistemde unitynin kurulu olmasını ister oyun.

Ayrıca unity'de flash player desteği de mevcut fakat şu an dediğim gibi unity değil. Unity geldiğinde muhtemelen indirilebilir client baştan aşağıya değiştirilecek. Şu an bu kullanılan client idare amaçlı kullanılan bir client.

5. aynen muhtemelen bu şekilde çünkü oyun çöktüğünde galaksi kapıları hangarlar ve oyun aynı anda çöküyor bunlar da flash player sebepli

6. -333-

-333- User

oyun düz tabanlı olmuş çürüğe ayrılmış.

Kapı_Yapıyorum... bunu beğendi.
  7. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

İstemcimiz şu anda Flash Player gömülü bir tarayıcı olarak kullanılıyor aslına bakarsanız ancak ilerleyen dönemlerde tam anlamıyla unity tabanlı sisteme geçtiğimizde bu istemci komple değişecek idare ve geliştirme açısından şimdilik bu tabanda ilerlemekteyiz.

İyi Forumlar.