istemci kapanma sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SELOCAN tarafından 26 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. SELOCAN

SELOCAN User

anasayfadan indirip oyunu kurdum ama çift tıklayıp açıyorum ve 2 saniye sonra kapanıyor oyunu açmayı bırak şifre ekranı bile gelmeden pencere kapanıyor bellek silmek falan hepsini yaptım ama olmuyor başka ne yapabilirim.

2. belki patchi atarken sorun yaşanmıştır bende de son güncellemeden sonra öyle oldu oyunu sildim tekrar yükledim düzeldi sil tekrar yükle düzelir belki

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınıza ufak bir ekleme işlemi uyguladım.

Lütfen oyunu silip başka bir dosyaya kurma işlemi yapabilir misiniz?

İyi Forumlar.

4. SELOCAN

SELOCAN User

onu da yaptım komple sildim kurulduğu klasörde de dahil sildim tekrar indirdim bu program files a kurdum ama sorun devam ediyor kurulumdan sonra açıyorum şifre ekranı gelmeden direk komple kapanıyor daha ne yapayım bilmiyorum.

Son düzenlenen: 27 Eylül 2020
  5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Sorunuzla ilgili olarak supporta bilet attığınız takdirde size yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.

6. muc169

muc169 User

ben istemciyi defalarca indirip sildim yinede çalışmıyor istemcş

7. Mancar13

Mancar13 User

Herhalde bu soruna hala bir çözüm bulunmadı.

8. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Merhabalar,

Eğer bu sorunu yaşıyorsanız lütfen support ekibimize raporlayın.

İyi forumlar.

9. Homeless54

Homeless54 User

merhabalar sorunu çözebildinizmi format dahil hertürlü çözümü denedim lakin aynı sorun bendede devam etmekte support ekibi bu konu hakkında hiçbir yardım sağlayamıyor suçu bizlere atmaktan başka

10. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Bilgisayarınızda eksik olan dosyayı support bulamaz bunu sizin tespit etmeniz gerekmektedir. Eğer nasıl edeceğinizi bilmiyorsanız oyuna hala tarayıcı üzerinden oynanabilme özelliği mevcut.

Lakin dikkat: Bu durumdan kendiniz sorumlusunuz hesabınıza oluşabilecek sorunlardan support ekibi yardımcı olmayacaktır.

Saygılarımla,

Amiral34.

11. Homeless54

Homeless54 User

sorun çözüldü indirdiğimiz clientde özelliklerde hedef kısmının sonuna bir bosluk koyup -user-agent=BigpointClient/1.6.3 yazdıgımızda sorun çözülüyor giremeyen arkadaşlar deneyebilir.

12. Arkadaşlar -user-agent=BigpointClient/1.6.3 denedim olmuyor.Biraz kurcalayıp yanılmıyor isem sürümün 1.6.7 ye çıktığını farkettim onu da yazdım yine olmadı.
    Ekran kartım RX570 , güncelledikten sonra oldu.
    Çözümü bulan lütfen yazsın , oyuna giremiyorum!!

13. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

https://board-tr.darkorbit.com/threads/indirilebilir-istemcinin-bir-anda-kapanmasi.162408/

Buraya bir bakmanızı tavsiye ediyorum.

Saygılarımla,

Amiral34.

14. Sorunum çözüldü , emeğinize sağlık.Çok teşekkür ederim.

Aşağıdaki linkte bulunan "AMD Software: Adrenalin Edition 22.5.1 Driver for Windows® 10 & Windows® 11 64-bit" satırından ilgili sürümü indirip yükleyebilirsiniz.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-22-5-1

Amiral 34 , Saygı ve sevgilerimle..

Amiral34 ve TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  15. Amiral34

Amiral34 Guest

16. meliq1164

meliq1164 User

yav hocam biz neden diğer oyunlardan feragat edip bu oyunu oynamak için ekran kartımızın güncellemesini kaldıralım. yav ben bu oyunu yıllardır oynayıp bırakan tekrar başlayan biriyim. şimdi başlamak istedim ama neymiş efendim ekran kartı günellememi kaldırmam gerekiyor mus. YAV nasıl bir teknik ekibiniz var bu ne saçmalık. para yatırdım oyuna şimdi giremiyorum. 2 aydır böyle mal gibi bekliyorum. millet chromeden yandexten adını bilmediğim saçma sapan tarayıcılardan girmek için çaba göstermiş videolar çekmiş. kalkmışsınız onlara önlem almıssınız. oyunu oynamak için çabalayan insanları zorla oyundan soğutuyorsunuz. yav neyiniz eksik söyleyin yemin ederim yardım edeceğim. bu kadar saçmalık olmaz.

17. smoonrise

smoonrise User

Amd son sürümü Recommended (WHQL) durumuna geçmiş baktığım kadar ile 1 aralık civarında olmuş ama hala istemcinin hemen geri kapanma sorunu devam ediyor , eski sürüm (WHQL) olmasına rağmen bende garip bir şekilde wattman hatası verdi hemde bir özel ayar yada aşırtma işlemi olmadığı halde bende sildim pro sürüm vardı altında onu denedim hata vermedi ama yine istemcideki güncel sürüm gibi kapanma sorunu yaptı .

Maxthon firması ile bir sponsorluk yada reklam anlaşmam yok :) ama en mantıklı seçenek gibi sadece küçük bir kopyala yapıştır işlemi ile sonuç alınıyor , diğerleri gibi altta linkten indirin şunları bunları kurulum yapın tuzakları yada izinler veya tarayıcı ayarlarında karışık işlemler yok daha güvenilir ve tek hamle ile imkan sağlıyor ayrıca istemci öncesi dönemde baya tutulan kasma donma ram kullanma konusunda oldukça başarılı tabiki son karar yine kullanıcıların .