Destek İstemci Problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 31 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncellikle merahaba,

Bilgisayarımın teknik özelliklerini aktarayım:

GTX 1050 2GB

16 GB DDR4 2666Mhz kingston dual kit ram 32 gb ramim var.

I5 7300HQ işlemci ve crucial P5 plus 1 TB m.2 gen 4 pcie ssd var saniyede 7000mbs okuma yazma kapasiteli ama makinem gen3 slota sahip olduğu için 3500 Mbs okuma yazma alıyorum oyunu açmak için fazlası ile yeterli.

Hiç bana çerez temizle, internet sağlayıcı servisinle görüş vs demeyin oyunun kendi clienti ile açık arttırmaya girdiğimde veya client açık olduğunda bilgisayarım donuyor, daha ağır oyunlar oynadığımda herhangi bir donma takılma yok. Bunu sadece DarkOrbit üzerinde yaşıyorum. Format attım, ram bellek testi yaptım, furmark, aida64 testleri yaptım zararlı yazılım taraması yaptım yetmedi ağ dinlemesi bile yaptım cihazımda zararlı yazılım vs trojan av'ye yakalanmayabilir diye ağ dinlemesi yaptım hiçbir şey yok ben bilgisayar teknikeriyim sorun sizin oyununuzdan kaynaklı.

Bu konuyu daha öncede forumda bildirmiştim ve hala bir çözüm alamadım bilgisayarım donuyor oyununuz yüzünden ben şimdi para yatırıp vip aldığım oyunu sizin clientinizin yazılım hatası yüzünden oynayamayacak mıyım?

Bunları geçtim sürücülerimin hepsi güncel ve Windows 10 home single language ingilizce işletim sistemi kullanıyorum.

Client kapalıyken sorun yaşamıyorum. Bu konuda destek bekliyorum.

Son düzenlenen: 31 Ocak 2024
    .Hakan. bunu beğendi.
  2. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Benim de bilgisayarım gayet iyi donanımlara sahip.
    Bazen oyunda donmalar olabiliyor ama yine de iyi şekilde oynayabiliyorum.
    İstemci gerçekten bazen çok ağırlaşabiliyor.
    Bunun için tek çözümün "Unity" geçişi olduğunu düşünüyorum.
    Umarım bu yıl güzel bir duyuru alırız da biraz olsa da aklımızdaki düşüncelerimiz dağılır.

Konu raporlarıma eklenmiştir.
    Konuyu kilitliyorum.
    Mutlaka bu mesajını çeviri yapıp göndereceğim.

İyi forumlar. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.