istemci sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve okan_vs_serhat tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. saçma sapan indirilebilir istemciniz dondu diye 200. dalgaya geldiğim ebedi kapıda patladım. Şimdi bana bunun neden olduğunu açıklar mısınız ?? Güncelleme getirdiniz istemciye daha da kötü yaptınız. Yazılımcı arkadaşlarınız sağ olsun daha da kötü etmişler....

2. oben

oben User

olsun verirler bitane vız roketi bide hawai mermisi telafi ederler dert ettiğin işe bak bende bugün güncelledim tüm eski kayıtlı bilgiler gitti bu ekip sanırım meslek lisesi staj öğrencileri do te staj görüyorlar kusura bakmasınlar ama bu ekiple gece yürüyüşüne bile gidilmez.kapıda patlayanlar x8 de doğacak dediler hala x1 de doğuyoz belki eski yerleştirdiğim kapıdır dedim diğer kapılardada aynı.

3. 300. dalgada patladım gerçeken bırakıp gidecem bu sefer şu oyunu bu kadar saçmalamış bir oyuna devam edilmez. hala bug var sanırım adam bir günde 408. dalgaya geliyo birden çıkıverdi hiç m donmuyo şu adamların oyunu onu anlamıyorum net gider net gitmez oyun donar boşuna stres bu oyun boşuna

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İstemcinin beta sürümünde olduğunu net bir şekilde belirtmek isterim, yaşadığınız sorunları Support ekibimize bildirirseniz gerekli raporlamalar sonucunda bu sorunları ortadan kalkması için raporlarız.

İyi Forumlar.

5. Titan modum geçen istemciye gelen güncellemeye kadar böyle bir sorun yoktu donma takılma vs yoktu ama şimdi oyuna girdim ve yine aynı sorunla karşılaşıyorum lütfen gerekli yerlere raporlar mısınız. Çünkü kapıya giriyorum yada haritada npc kesiyorum ve istemci donuyor hiç bir şekilde bir şey yapamıyorum..

Titan. bunu beğendi.