Geri bildirim İstemci Tam Ekran Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ARCHERGZİRO tarafından 27 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İstemci ile oynarken tam ekran olmuyor. Muhtemelen bilginiz vardır ama ben yine de yazıyorum.

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

İstemci üzerinden oynarken Fonksiyon ve F11 tuşlarına bastığınızda tam ekran olmaktadır.

İyi forumlar.

3. smoonrise

smoonrise User

F5 - F11 Tuşları için merkeze bir rapor yazarsanız çok iyi olur kısa yol olarak 2 .pro işlem çubuğunda malum birçok kişi F tuşlarını atıyor ve bu F5 de tazeleme yapması F11 de büyük ekran / küçük ekran yapması oyun içinde büyük sorun , tarayıcılarda oyun içinde aktif olmuyor bu özellikler bu sebebten sorun olmuyor bu konuda bir düzeltme lazım gibi duruyor .

4. HAYYSİYET

HAYYSİYET User

s.a. konu yine isyemci ile ilgili ama farklı istemci üzerinden oynarken 5 yada 15 dak kadar bir zaman diliminde ekran donuyor ve tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. bu sadece bendemi var yoksa genelde oluyormu tşkler.

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Bu tuş sorunları raporlara eklenmiştir. Bir sonraki güncellemede bunun için de bir çalışma olacağını düşünüyorum.

İstemci beta sürümde olduğu için ve hala geliştirilmeye devam edildiği için böyle sorunlar olabilmektedir. Bütün sorunlar çözüldüğünde son sürümde sıkıntısız bir hale gelecektir :)

İyi forumlar.

6. f11 e bastık tam ekran olmuyor bilen biri üstte duran menü çubuğu nasıl kaybolur yazabilirmi?ayrıca ekran istemcide böyle çerezler temizklendi:

Son düzenlenen: 28 Eylül 2020
  7. smoonrise

smoonrise User

Üst pencere hep kalıyor tamamen ekranı kaplama henüz yok tarayıcıdaki tam mod burada çalışmıyor ilerde bir çalışma olur şikayetler sonucu ama şuan yok F11 imkanı kadar .

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  8. Bu beni de inanılmaz derecede rahatsız ediyor , umarım kısa sürede değiştirirler .

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Tam ekran modu en fazla bu şekilde çalışmaktadır şimdilik. Ayrıca bu hatanızın düzelmesi için tekrar önbelleği temizlemeyi deneyiniz. Sorun devam ederse supporta aynı resimle başvurarak gerekli çözümü öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.