İstemci Yazı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KEDİETİ7 tarafından 20 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KEDİETİ7

KEDİETİ7 User

ana sayfa ekranımda yazılar gözükmüyor bi bilgisi olan varmı

2. [​IMG]

file:///C:/Users/hfzem/Videos/Captures/Dark%20Orbit%2021.11.2020%2015_51_18.png

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşamış olduğunuz sorun ile alakalı Ekran görüntüsü ekler misiniz? Ekran görüntüsü nasıl ekleyebilceğinize Buradan bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Şu adımları uyguladıktan sonra durumu tekrar kontrol ediniz:
    1. Bilgisayarım'a sağ tıkla diyerek Özelliklere tıklayın
      1.jpg
    2. Soldaki 4 seçenekten "Gelişmiş sistem ayarları"na tıklayın
      2.jpg
    3. Karşınıza çıkan menüden "Gelişmiş" sekmesinde Performans yazısının karşısındaki "Ayarlar" yazısına tıklayın
      3.jpg
    4. Yeni açılan menüden "Veri Yürütme Engellemesi" sekmesine tıklayın.
      4.jpg
    5. İlgili sekmede "Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç:" seçin.
      5.jpg
    6. Ekle diyerek İstemci'nin kurulu olduğu klasördeki "DarkOrbit.exe"e çift tıklayarak seçin.
      6.jpg
    7. Akabinde "Uygula" diyerek yapılan değişiklikleri kayıt edin.
    8. Bilgisayarınızı tekrar başlatın.
    9. İstemciyi tekrar kontrol edin

yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. Olmadı malesef

6. aynen modum hiç bir şekilde olmuyor sorun oyunun güvenlik sentifakısını kaybetmesi ve sürekli anasayfadan oyun atıyor ha bire bu sorun sadece istemcide değil chromeden girincede böyle sürekli anasayfadan çıkış yapıyor . istemci ise görüntü kalitesi ve güveliğini kaybetmiş olduğundan windows otomatikmen güvenli bulmdığı uygulmayı devre dışı bırakıyor hangi yöntemi uyguladıysam olmadı hatta bilgisayarı yükselletim daha iyi işlemci ve ram uygulamsı yapmama rağmen istemci uygulanız güvenli olmadığından bir çok hata ile zor bela güç çalışıyor ben sadece gün için 2 saat pvp de kutu toplamak için çıkıyorum daha sonrasında istemciden çıkış yapmak zorunda kalıyorum daha doğrusu otomatikmen saten anasayfadan çıkış yapıyor hem uygulama hemde choremeden giriş yapsak dahi...

xeccex ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  7. depi kapatamıyorum depsiz çalışmaz mesaji alıyorum javayıda yükselttim olmadı malesef buna bi çözüm bulunmasını arz ederim

8. tcares

tcares User

sorun pc den kanaklanıyor tek bildiğim bu. başka sayfalarda da bu konuyu açmışlar cevap verilmemiş.
    aynı sorun bendede var.. cevabını bilen varsa paylaşabilirmi. ayrıcaparadox resimler komuş bu istemci 64 bitte çalışıyor ve 64 bitte dep kapatılmıyor olması lazım o yüzden denemedim. paradoksun verdiği cevap doğru olmaması lazım denemedim ona sebeb.
    bu sorun eylül- ekim ayında güncelleme olmuştu yanlış hatırlmıyorsam. o güncellemede hata vermişti kurulumunda silip tekrar yükleyince istemci çalışmıştı ama istemcideki yazılar kaybolmuştu. skaylab, açıkartırma veya rütbe veya seyir defterindeki yazılar gözükmüyor ama hangardaki yazılar galaksi kapısndaki yazılar gözüküyor. bu sorun ekim ayında sorulmuş burada cevap verilmemiş bu soruna.

başka bir pc ye yükledim istemciyi onda normal şekilde gözüküyor. ama şu anki kullandığım pc de ana safadaki yazılar gözükmüor ve tüm bileşenleriyle kaldırıp tekrar yükledim çözülmedi sorun.

Son düzenlenen: 24 Aralık 2020
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu sorun hala devam ediyor mu? Yeni 1.4.6 sürümünde düzeltilmişti bu sorun diye biliyorum. Lütfen yeni sürümle birlikte kontrol eder misiniz?

10. aynı sorun bendede var.istemcinin ilk sürümünü yüklediğimde böyle sorunlar yoktu.sonraki sürümlerde karşılaştım bu sorunla

Son düzenlenen: 25 Aralık 2020
  11. vruabd

vruabd User

Aynı şekilde ilk versiyon düzgündü, sonraki versiyonlarda da bende de böyle ve hala bu şekilde. İşletim sistemi win 10 pro. 64 bit. Aynı bilgisayardan bir tane daha var sadece ekran kartı farklı, biri Ati diğeri nvida. Ati de çalışıyor nvida'da yazılar yok. Her iki bilgisayarda ekran kartı hariç birebir aynı. Bence sorun kullanılan font'dan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  12. tcares

tcares User

devam ediyor. son sürüm yüklü.
    başka pc ye yükledim sorun olmadı. şu anki kullandğım pc de yazılar yok. eylül yada ekim ayı olması lazım ozaman bir güncelleme gelmişti ondan sonra gitti yazılar. sonra kaç defa tüm bileşenleri ile kaldırıp tekrar yükledim( pc ye yüklü programları tüm bileşenleri ile kaldıran programla kaldırıyoum, pc de kaldırdığım programa ait hiç birşey kalmıyor) aynı şekilde devam ediyor.

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederim. Sorunun devam ettiğini rapor edeceğim.