İstemcide giriş ekranım gelmiyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve POVOOR tarafından 8 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. POVOOR

POVOOR User

Dün hiçbir sorun yoktu fakat bugün istemciyi açtığımda beyaz ekranda kalıyor. Bir süre sonra yüklenemedi diyor kalıyor öyle. İnternet sitesine de giremiyorum. Sorun nedir ?

2. DarkCY

DarkCY User

Aynı sorunu yaşıyorum, bir anda düzeldi gibi an itibari ile, telekom kaynaklı gibiydi sorun.

3. Gelip gidiyor oyun var bi sıkıntı

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Hala sorun yaşanıyor mu?

Türkiye Takımı!

5. invoke çöpü sadece emprian veriyor bu etkinlik boyunca bölemi gideceek yoksa bir hatamı çünkü etkinlik açıklamasında emprian düşüren yaratıklar kısmında invoke yazzmıyor ??

6. yazıyor xbl haritası yaratıkları diyor gözünden kaçmış.

7. POVOOR

POVOOR User

Dün düzeldi sorun. Fakat arada sırada istemci aniden donuyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Nadiren oluyor.

8. boshayat

boshayat User

oyuna kesinlikle giriş yapamıyorum forumda açıklanana göre ekran kartının eski bi driverını yüklemem gerekiyormuş ben hayatımda bu kadar saçma bi olay görmedim koskoca bigpoint games yeni nesil amd ekran kartlarını destekleyemiyor mu yani ?

9. wiladew

wiladew User

10 dakikadır oyun bağlanmıyor bi türlü şu anda.çerez temizliği vs yapmama rağmen

10. MX5 tarayıcıdan giriyorum 2 hesabım var birine giriyorum diğerine giremıyorum

11. banmı aldım deliricem ya indirilebilir silenttende girsem aynı sorun tarayıcıdan da girsem aynı sorun kafayı yiycem normalde sabırla beklerim ama 2 hesabımdan 1 tanesi böyle olunca üstüne birde etkinlik varken böyle olunca korku girdi sıkıntı bastı bana !

12. oyun gitti girilmiyor

13. smoonrise

smoonrise User

Hangi giriş yapabildiğin ve giriş yapamadığın serverlar hangisi ? aceba server ile mi alakalı sorun , diğer konuda dediğim gibi ban almış olsan direk ana sayfa açılmaz .

14. TR3 girebiliyorum ama 1-5 İMKANSIZ GİBİ

15. tr1-5 çöktü
    kapıalr ve 1-1 dekiler girilmiyor

16. ya yeni açtıgım hesap 1-5 giriyor ama asıl hesabım girmiyor beyler allahtan bi güzel etkinlik geldi dedik ya herkezi toplu banladılar güçsüzler için kırkyılda bir etkinlik gelmişti ne diyim hakaret etmek bile az kalır !

17. smoonrise

smoonrise User

Server ile alakalı o zaman panik yok :) ban alsan dediğim gibi ana sayfa açılmaz hiçbir türlü giriş yapamazsın .

Not : Son yazdığın için cevap vermek için düzenledim , aynı serverda 2 hesabın var biri gemisi açılıyor diğeri gemisi açılmıyor ise eski portalda yada kapıda sıkışma diye tabir ettiğimiz sorun olmuş olabilir , hangardan başka gemiye geçmeyi dene yada kapıda portlada değilsen en son chatten asıl hesabını buldurup birine kestir oyundan düşsün şuan aklıma gelen çözümler bunlar

Ben faklı serverdayım ve evet sen yazınca denedim giriş yaptı gemi haritaya .

18. sen giriyormusun ?

19. smoonrise

smoonrise User

TR 2-3 4-6 Küresel serverlara giriş yapılıyor TR 1-5 giriş yapmadı , sorun var sanırım belki başka serverlarda vardır yabancı serverda olan Türk oyuncularda burada yazıyor bazen

20. kapıda gemim sıkıştı ve hangar değişmiyor