Bug / Oyun hatasi İstemci'de Giriş Yap sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Kurtul1944 tarafından 13 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Buna benzer başka konu açıldı mı bilmiyorum. varsa kusura bakmayın ancak, İstemci, oyuna giriş yaptıktan sonra BAŞLA tuşuna bastığımda açılan yeni pencerede "giriş yap" sekmesi yeniden açılıyor, giriş yapıyorum BAŞLA diyorum yine giriş yap diyor. Bu durum bazen oluyor bazen olmuyor bazen ise 3-4 kere üst üste oluyor.

İstemcim en son yayınlanan update ile güncel.

2. kardeşim aynı sorun bende de var bu istemci güncellendikten sonra bu olmaya başladı
    oyunun bu soruna hemen el atması lazım

Kurtul1944 bunu beğendi.
  3. D4Y1*

D4Y1* User

diyecekleri belli çerezleri temizleyin bilgisayarı temizleyin .... ama kabul eden yok program yazmayı beceremiyoruz demezler! şimdi beni'de banlar biri çıkar eleştirdik yaa.

Kurtul1944 bunu beğendi.
  4. şahin1

şahin1 User

istemcinize giriş yapılmıyor bazen giryor bazen şifre ekranı çıkıyor bence siz yeni bir istemci programı yapın bu bir işe yaramıyor.

Kurtul1944 bunu beğendi.
  5. bilindik bir sorun, rapor edildi diye biliyorum yakında düzelecektir umarım

Son düzenlenen: 13 Eylül 2020
    Kurtul1944 bunu beğendi.
  6. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Her seferinde ban yedim sanıyorum aklım çıkıyor sdfjlkhj

haricinde benim için önemi bir sorun değil ama diğer arkadaşların dediği gibi güncelleme geldikten sonra artmaya başladı. Oyunun ortasında atacak diye korkmuyor değilim.

7. aynı sorun var hem istemcide oynayın diye ödül kutu mutu koyuyolar hem istemcide oynanmıyor :D kalitesiz ekip... :D

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşamış olduğunuz sorun ile alakalı geri bildirimlerinizi lütfen Burada bulunan konuda yapınız.
    Öncelikle %temp% ve çerez temizlikleri yapmanız durumunda belirtilen sorunun çözüldüğü yönünde açıklamalar gelmektedir. Belirtilen işlemleri daha önceden yaptınız mı?
    Henüz beta sürümünde olduğu için olabilir mi?
    Öyle bir ihtimal de olabilir :D . Güncelleme sonrası yaşanan sorunlar raporlara eklenmiştir. Sonra ki güncellemede düzeleceğini düşünüyorum.

İyi Forumlar.

9. OKU

OKU User

Aynı sorunu bende yaşıyorum başla diyorum tekrar giriş istiyor ve ayrıca oyun surekli donuyor kapatıp açmaktan bıktım.

10. Abi delirecem başlaya basıyorum ıd şifre istediği yere beni geri atıyor çıldırıcam

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Tarayıcı içinde önbelleği bir çok kez temizleyerek bu sorunun düzelmesini sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

12. şahin1

şahin1 User

sorun gidermek için başlatuşuna tıklayınca girmiyor ise açılan sayfayı kapatın sonra ayarlar sekmesinde ön belleği temizle tuşuna tıklayın 1-2 denemede açılıyor program.

13. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Valla ban yemek için bir sebebim olduğunu düşünmüyorum adminim. :D

Güncelleme öncesinde bu sorun yoktu. Pazar gününden bu yana sorunla karşılaşmadım. Şimdilik bir sorun yok gibi. Çerezleri falan temizlemedim kendiliğinden düzelmiş olması da ilginç :D

14. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sorununuzun çözülmesine sevindim :). Beta sürümünde olduğundan dolayı ilerleyen süreçlerde bu gibi hataların düzeltilmesi ve açıklama notlarının yayımlanmasını bekliyorum.

İyi Forumlar.

Kurtul1944 bunu beğendi.
  15. Kurtul1944

Kurtul1944 User

bugün de bağlantı sorunu diyip durdu. Halbuki internette sorun yok.

16. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesajınızı attığınız gün (yani dün ;) ) aynı şekilde bende bağlantı ve laf sorunu yaşamıştım. Ancak tarayıcıda sorun yoktu. SSS talebimiz oldu, umarım en kısa sürede yayınlanır.

İyi Forumlar.

Kurtul1944 bunu beğendi.
  17. Kurtul1944

Kurtul1944 User

desteğiniz için teşekkürler admin. Sorunlar belirli aralıklarla devam ediyor ancak bizden yana bir çözümü yok gibi. Umarım yakında düzeltirler, konuyu dilerseniz kapatabilirsiniz.

18. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu raporlanmıştır, en kısa sürede gerekli çözüm için merkez ekibin bu konu üstünde çalışacağını düşünüyorum

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.