İstemcide Sürekli Donmalar Oluyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DAVLÂTURİ™- tarafından 29 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Son istemci güncellemesiyle birlikte, giriş yaptıktan sonra istemcide donmalar oluyor ve hiçbir yere tıklama yapamıyorum. Mecburen, istemciyi kapatıp yeniden açıyorum ama yine aynı şekilde takılıyor.

Ön belleği temizledim.
    4 defa, istemciyi programlar ile detaylı bir şekilde kaldırdım. Yeniden kurdum.
    DNS temizliği yaptım. Sorun çözülmedi.

Sorunu başka yaşayan var mı bilmiyorum ama bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

2. Benzer sorunları bende yaşıyorum. Güncellemeden sonra donmalar arttı. Ana sayfada komutlarımı algılamıyor ve gg için girdiğimde de aynı durum söz konusu.

3. Hatta, giriş kısmında başlat deyip oyuna giremiyorum artık. Tarayıcıdan girmeye başladım. :/

4. Aliens

Aliens User

Vallahi bende bıktım bu oyunun sorunlarından. Donmalar, takılmalar, hiçbir yerin düzgün çalışmaması, kilitlenen slotlar ve daha niceleri... Yani gerçekten içim kalktı ama belli ki bu şekilde devam edecek; elden ne gelir?...

DAVLÂTURİ™- bunu beğendi.
  5. Benim de pek umudum yok.
    Bizim müdahalemizle düzelecek gibi değil sanırım. Raporlara eklenirse sevinirim.

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler, belirttiğiniz sorunları raporlarımıza ekledik en kısa sürede düzeltilmeleri için ileteceğiz.

İyi forumlar.

DAVLÂTURİ™- bunu beğendi.
  7. Teşekkür ederim, konu kilitlenebilir.

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.