İstila Haritası Etkinliği S.S.S

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Minerva tarafından 8 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  İstila kapısı nedir?
  Etkinlik olarak sunulan amacı eğlenmeniz ve oyundaki hedeflerinize ulaşabilmenizde size biraz daha yardımı dokunması için hazırlanmış galaxy gates benzeri özel bir haritadır.

  Nasıl girilir?
  İstila Haritalarına giriş portalları levelinize göre şirket haritalarınıza dağıtılmiştır ve bu portallar haritaların ortasında bulunur.Sıra almak için istila portalına gimeniz j tuşuna basmanız veya portal üzerinddeki atlama halkasına basmanız ve sıra almanız gerekir.Sıra aldıktan sonra hritayı terketmeden istilaye çekilmenizi beklemelisiniz

  Yalnız dikkat istila portalları saldırıya korumalı bölge değildir bu portalda beklemeniz halinde saldırılara açık olursunuz.

  Sıra aldıktan sonra dilerseniz saldırıya korumalı bölge olan diğer portallara giderek bekleyebilirsiniz böylelikle patlatılma riskinizi aza indirgemiş olursunuz.

  Unutmayınız haritayı terk ederseniz,patlatılırsanız yada oyundan çıkış alırsanız yada bağlantınız koparsa yeniden sıra almanız gerekir.

  İstila portalları ve giriş levelleri nelerdir?
  Aşağıda belirtilen level aralıkları belirtilen haritalardan istila haritasına giriş için sıra almaları gerekmektedir.
  5-9 level arası x-1 haritanızdaki ortada açılan istila portalından

  10-14 level arası x-3 haritanızdaki ortada açılan istila portalından


  15 level ve üstü x-5 haritasındaki ortada istila portalından
  11.png

  Bu haritaya giriş belli bir oyuncu sayısıyla sınırlandırılmıştır ve bu limit dolduğunda haritaya girebilmek için sıranızın gelmesini beklemek zorundasınız.Sıranızın gelme süresi ise istiladan çıkan oyuncu sayısına göre değişir.

  Tüm istiladaki yaratıklar aynımıdır?
  Levellere göre haritalara konumlandırılmıl istiladaki yaratıkların geliş sırası o günkü istila için aynıdır,fark istilaların zorluk dereceleridir.

  X-1 haritasındaki istila haritası kolay
  x-3 haritasındaki istila haritası orta
  x-5 haritasındaki istila haritası zor
  Olarak katagorilendirilmiştir.Bunun nedeni tahmin edebileceğiniz gibi Gemilerin donanım güçleri önceden ön görülerek levellere göre donanımının zayıf olaması beklenen gemilerin istilada fazla zorlanmadan kasılabilmeleri içindir.Bu yüzden x-1, x-3 ,x-5 haritasındaki yaratıklar aynı olsada darbe puanı,kalkanı,verdiği hasarlar farklıdır,ödüllerde ise fark yoktur.

  Kaç Çeşit İstila Haritası var?
  Birkaç çeşit istila haritası vardır  İstila kapısında ne yapılır?
  Sırayla yaratıklar gelir bu yaratıkları keserek ödüllerini alır ve kısa sürede kasılırsınız. Tecrube/şeref /rütbe puanlarınızı yükseltir kredi,uridium miktarınızı arttırırsınız.

  Hangi yaratıklar gelir?
  Bir nevi galaxy gates benzeri sıralı ve dalgalar halinde karışık olarak yaratıklar gelmektedir bu her zaman aynı sırada ve yaratık sayısında gelecek anlamına gelmez çünkü haritadaki yaratıklar her istila için suprizdir ve genellikle en son yaratık ise sadece bu haritaya özgü Kucirbiumlar gelir.Kucirbiumlarıda kestikten sonra döngü yeniden başlar.( genellikle Kucirbiumlar 2 ayrı posta olarak gelmektedir,ancak bu mutlak böyle olacak anlamına gelmez)

  Bu haritadaki yaratıkların bir özelliğide uber ve cubikonlar gibi kendisine ateş eden tüm oyunculara ödüllerini paylaştırmasıdır.

  • Kucirbium:İstila kapısında en fazla kredi ve ödül kazandığınız yaratıktır.En son bölümde 3 adet İnsta Kalkanlı Boss Kuçirbium ve bu her bir Boss Kucirbiumun etrafında bir miktar küçük kucirbium gelmektedir.İnsta kalkanı düşmeden Boss kucirbiumu kesemezsiniz.Bu yüzden önce küçük kucirbiumları kesmelisiniz.

  Boss Kucurbium

  12.jpg

  Küçük Kucurbium

  13.png

  Not:Bu özel yaratıklar nadirde olsa bazen istila kapısının son dalgasında npc olarak verilmez,ancak o günkü İstila Kapısnda verilmişse etkinlik süresi bitinceye kadar döngüde verilmeye devam eder.

  İstila kapısında ne gibi ödüller alınır?
  Kestiğiniz yaratıklardan tp,şp,uridium,kredi ve çöplerinden değerli hammaddeler alırsınız.Bu haritadaki yaratıklar belirtildiği gibi uber ve Cubikonlar gibi kendisine ateş eden ve haritayı terk etmeyen oyunculara verdikleri hasarla doğru orantılı o yaratığa ateş eden oyuncu sayısıyla ters orantılı olarak ödülleri paylaştırır.Bu özetle şu anlama gelir;bir yaratığa ateş eden oyuncu sayısı az ve sizin verdiğiniz hasar yüksekse alacağınız ödül daha fazla olacaktır.
  İstila kapısını bitirdiğiniz için ayrıca bir ödül verilmez.

  Nasıl çıkılır?
  Haritadan çıkış mümkün değildir ancak patladığınızda çıkabilirsiniz yada etkinlik bittiğinde otomatik olarak haritalarınızın hangarına atılırsınız

  İstila tekrar ne zaman çıkar?
  Bu etkinlik için belli gün yada saat yoktur bazen supriz olarak ama genellikle özel kutlamalarda ve festivallerde yada sevilen bir etkinlik olduğundan daha fazla eğlenmeniz amaçlandığında çıkartılır ve çıkmadan önce sizlere Ana sayfanızda etkinlik takviminde bilgisi geçilir

  İstilada Hakkında bazı detaylar
  Haritada kendi şirket üyeleriniz size ateş edebilir,sizde ateş edebilirsiniz.
  Haritaya kamufle atlayabilirsiniz veya haritada Kamufle alabilirsiniz.
  Haritaya atladığınızda siz ateş etmeden kamufleniz açılmaz ancak şunlar istisna kamufle açan EMP-01 Mayına çarparsanız yada yakınınızda Ema Bombası atılırsa kamufle açılır
  12 level ve üstüyseniz x-3 haritasındaki istilada patladığınızda veya etkinlik bittiğinde x-8 hangara atılırsınız.
  Levelinize göre gireceğiniz istila portalı oyun ana sayfanızdaki canlı skor kısmında yazar.​
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.