İstila

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Konuyu nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın. Sorum eskiden istilada kucurbium çıkardı hala çıkıyormu ve çıkıyorsa hala o bol ödülleri veriyormu :)

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yeni yapılan güncellemelerden sonra artık kuçurbium ve eski bildiğiniz istila kapısında gelen yaratıklar gelmiyor onların yerlerine epsilon kapısında gelen yaratıklar ve 5-2 haritasındaki yaratıklar gelmektedir.

3. teşekkürler modum. peki kucurbium oyundan tamamen mi kalktı?

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sanırım evet ama siz istila hakkında eğer yoksa daha önce açılan bir konu bir fikir olarak sunun eski istilayı isteyen çok olursa bizde iletimlerimizi yaparız bundan hiç kuşkunuz olmasın.İnanınki bende eski istilayı özler oldum ve yeni istilada beni pek sarmadığı için artık istilalara girmiyorum buda bir gerçek.

5. duygularımız karşılıklı modum yeni istilaya bende girmiyorum ve hemen bir anket başlatıyorum.

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bir göz gezdirin acilan bir anket yok ise acin varsa o konu uzerinden devam edin lutfen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.