İtemlerin Kredili SAtış Fiyatı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1905Discovery tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkdaşlar itemlerin kredili satış fiyatının ne kadar olduğunu görebiliceğimiz bir yer var mı 10 slot veren s04 cpu yu merak ediyorum

2. 2 milyon ile 5 milyon arası bas alırsın.

3. öyle değil satın almak için bastığıız krediyi demiyorum satın aldıktan sonra kaç krediye satarız

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Hangar bolumunde satmak istediginiz ekipmanin ustune tiklayiniz sag altta sat butonuna tikladiginizda tekrar ne kadara satabileceginiz yazar yanliz acikarttirmadan 5mil credi ile aldiginiz bir urun tekrar satmak istedinizde 100 bin ila 500 bin credi kadar eder yani cok karli olmaz.

5. Satın almadan öğrenmek istemiştim satın almadığımız bir itemin kaç krediye stılacağını

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

İtemlerin fiyatları sabit değildir. Ana sayfada hangar bölümüne girip envanter sekmesini açarak sat butonuna basınız fiyatı görürsünüz. Fakat çok ucuza satılır.

ipad kazanmak istermisiniz detaylar için tıkla;

İyi forumlar...

7. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

1.250.000 ya da 1.750.000 gibi bir miktara satılıyor.

8. Heterodox

Heterodox User

1.250m
    gece yarısı 100er kdan alıp satıyorum arada