İtiraf Ediyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sümüklüböcük tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Buraya saçma olsun olmasın itiraflarımızı yazacağız.

Ben başlıyorum;
    İtiraf ediyorum yıllardır DO yönetimini çok sert bulduğum zamanlar oldu, çok sert de eleştirilerde bulundum ama bugün gördüm ki beterin beteri varmış. Yani buraların değerini bilelim... :)

Son düzenlenen: 1 Aralık 2014
  2. İtiraf ediyorum beni sevip sevmedigin çözemedigim bir kız var bi gün aşkım bi gün dostum oluyorum :) Bir gün açılırım belki :)

3. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

itiraf ediyorum çok kötü bir insanım

WolfWar bunu beğendi.
  4. İtiraf ediyorum herşeyde kendimi çok kasıyorum, zorluyorum :p Çok saçma bi itiraf oldu :D

5. itiraf ediyorum çok duygusal biriyim :D

6. İtiraf ediyorum bu oyunu hiç sevmememe rağmen oynamayı bırakamıyorum.

7. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba,

Ne demek istediğinizi tam anlayamadım ama anladığım şekliyle yazdıysanız eğer hoşnutsuzluğunuzu açıklayında hatalarımızı bilelim .

iyi oyunlar

8. KARANLIK

KARANLIK User

İtiraf ediyorum 750m crediyi sadece KSİ modüllerine yatırdım :)

9. Nefes

Nefes User

İtiraf ediyorum şuan 19 argeyim 2 lf3 ve sadece elit olarak hızım var ve 8 irisim başkada birşey yok:)

10. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

yeni swmi :D ?

Nefes bunu beğendi.
  11. :O 2 Lf3 mü :)

Nefes bunu beğendi.
  12. İtiraf ediyorum bazen oyunun başından kalkmamak için apandisitimi şişirdiğim oluyor.

13. itiraf ediyorum ben gururlu bir türküm ne mutlu türküm diyene

14. İtiraf ediyorum bu forum ilk forumum.. :)

Son düzenlenen: 23 Ağustos 2014
    BlackGhost™ bunu beğendi.
  15. itiraf ediyorum aşırı fanatik bir taraftarım :D:D

16. İtiraf ediyorum ; bazen banlayabildiğim herkesi banlayıp buralardan çok uzaklara gitmek istiyorum. :D :)

Şu yukardaki mesajıma hiç uydu mu bu yazdığınız. :D :)

Ayrıca 1 yıl önceki olamaz en az 2 yıldan fazla zaman geçmiş olması lazım. Çünkü ben göreve başlayalı 2 yıl oldu olacak o zamanda çok sert bir durum yoktu. :)

17. Hatırladığım kadarıyla yine de kuralları uygulamaya çalışıyoruz yani dışardan bakınca farklı gözükebilir ama genel olarak forum kurallarını uygulamaya çalışıyoruz. Ayrıca herkes %100 olarak doğru yada hatazı olamaz. Bizlerin de hataları oluyordur yani kişileri direkt olarak bu şekilde nitelemek doğru değil bana kalırsa. :)

18. Nefes modumuzun bir mesajını hatırlıyorum bilmem kaç Kappa'da Hercules'leri fullediğini yazmıştı ve 10 Iris olduğunu yazmıştı sanki(öyle hatırlıyorum) baya sağlam bir çarı var modumuzun ama o yeni çar açmış %99.99 ihtimalle :D

19. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

'''itiraf ediyorum bu oyunda beni patlatan herkesin kulaklarını çınlatırım :D'''

yazmıştım modlar kaldırmış mesajımı görende ne yaptık sanar küfür ettik argo konuştuk vb artık mesaj bile yazdırmıcaklar bize bu gidişle.....Hey gidi günler hey

20. DELI•VAR

DELI•VAR User

İtiraf ediyorum kappayı zetayı lambdayı yaklaşık 2 yada 2.5 ayda açabildim. :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.