İtiraf Ediyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sümüklüböcük tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Yemin et diyesim var ama bann yerim :d

2. itiraf ediyorum, ben uykusuzken böyle bir şey söylemenizi tavsiye etmem :p

3. İtiraf ediyorum sadece benden güçsüzler için kullanacağım dediğim klandaki parayı, Aegis tasarımı alırken kendime yolladım.:)(Hepsini değil tabi.):)

BlackGhost™ ve .-ProzeN-. bunu beğendi.
  4. ESPİYELİ

ESPİYELİ User

.YENİCERİ. modum üzülmeyin bu bir ayrıcalık sevinin aksine :)

5. Sanal dünyayı gerçek dünyadan daha çok seviyorum :p

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  6. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ben de, çünkü sanal dünyada yaptıklarımızın, gerçek hayattaki gibi can acıtıcı sonuçları yok :p:p:p

ŞahFD ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  7. Itiraf ediyorum hala boncuklu tabancayla oynuyorum:D:D:D:D:D:D:D:D

BlackGhost™ ve .-ProzeN-. bunu beğendi.
  8. *Cihan*

*Cihan* User

itiraf ediyorum, kahveyi sütle İçenlerden hoşlanmıyorum :D

ŞahFD ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  9. İtiraf ediyorum çok kin tutan birisiyim güçlü olup da ezikleri patlatanlardan nefret ediyorum :D :p:mad::mad:

10. *Asalet*

*Asalet* User

Bundan sonra asla ve asla itiraf etmeyeceğimi itiraf ediyorum :rolleyes:

BlackGhost™ bunu beğendi.
  11. ŞahFD

ŞahFD User

itiraf ediyorum yaşamaktan şuanda zevk aldığım söylenemez

12. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Neden hayata bu kadar karamsar bakıyorsunuz....Durun tahmin edeyim,Zeta kapısı yaptınız Havoc tasarımı vermedi.:)

İyi Forumlar.

13. ŞahFD

ŞahFD User

hayır keşke tek sorun o olsa şuanda okadr zevksiz hissediyorumki hayatı anlatamam keşke tek sorun oyun olsa havoc olsa hercul olsa kappa olsa ama değil hiç bir arkadaşım yok şuanda yapayalnızım

14. Eğer sorun arkadaş ise kafana hiç takma.Bu derdi , süreci atlatsan bile başka bir dert sahibi olacaksın eminim.Hayatı acı ve acımasızlıklarını yaşayarak öğreniyoruz.

Yine de bilip bilmeden konuşmayayım , SEBEPLER (bilmediğim(iz)) herşeyi alt üst ediyor fazla bir şey yazmayayım.

Birde şunları söylemek istiyorum.

Dünyanın güzel taraflarını görmek gerek.Hayata değil insanlara küsmek gerek.Bazı sorunları çözmeye odaklanmak yerine , o sorunlarla birlikte yaşamayı öğrenmek , sorunlardan istediğimiz kısımları hayatımıza katarak yaşamak gerek.

Zihnimiz kirliyken değil temizken düşünmemiz gerekiyor.Bakış açımızda , görüşümüzde bulanır yoksa...

Dünyayı görmek için gerçek göze ihtiyaç vardır.

Ben artık çevredeki insanlara güvenmiyorum yine de iyi insanlar , gerçek anlamda iyi insanlar var.Tabi burada biraz şansa ihtiyaç var.Allah'ın izni ile karşına iyi insanların çıkması gibi...

Çook anlatım bozukluğu oldu.PC arızalı olmasaydı daha düzgün daha ayrıntılı yazabilirdim çıkmam gerek..

15. ŞahFD

ŞahFD User

öncelikle buzuk pcnle bukadar yazı yazdığın için bile teşekkür ederim..Şuanda düşünüyorum dediklerinde haklı olabilirsin..Tamam hiç birimiz zengin değiliz hiç birimizin altında en lüks arabaları yok villada yaşamıyoruz zaten herkes öyle olsaydı tabiki saçma olurdu ama nebilim yaşım 19 20 ye giricem birtane bile bi arkadaşım yok...

hayır bukadarmı kötüyüm diyorum içimden ben bukadar kötü bir insanmıyım diyorum ? ama değilim peki neden benim hiç bir arkadaşım yok neden hiç kimse benimle arkadaşlık yapmıyor benimle ? ben bunu hakedicek ne yaptım...çevremde görüyorum yaşıtlarım geziyorlar tozuyorlar üniversitelerde kafelere uğrayıp biyerlerde bişe içiyorlar fotoğraf çekiniyorlar instagrama atıyorlar benim hiç böyle bir arkadaş çevrem olmadı hemde hiççç.........hiç bir arkadaşımla kız olsun başka bişey olsun farketmez hiç instagrama atılan bir fotoğrafım olmadı ha belki güleceksiniz yaşın olmuş 19-20 bunlarımı takıyorsun instagramıydı arkadaşıydı ama gerçekten bu sıralar canımı çok sıkıyor bu durum..keşke benimde bir arkadaşım olsa ama yok üzgünüm forum üzgünüm modlar içim çok doluydu beni bu seferlik hoş görürseniz sevinirim(yazarken ağlıyorum)

keşke bir arkadaşım olsaydı.

16. İtiraf ediyorum şuan itiraf ediyorum :D

17. 22 yasindayim suana kadar kiz arkadasim ‘‘sevgilim‘‘ olmadi diye intihar girisiminde bulundum 3 ameliyat 1 ay yogun bakim da kaldim 21 yasinda askerden dondugumde oldu..

18. ŞahFD

ŞahFD User

yalnız değilmişim.... :) benimde hiç sevgilim olmadı kız arkadaş yine oldu elbette fakat öyle gezip dolaşıp fotoğraf çekinilcek hiç kız arkadaşım olmadı 19 yaşındayım daha hiç sevgilim olmadı bak konuyu açtın üzdün yine beni gerçi şu sıralar sevgiliyide geçtim sadece 1 tane kız arkadaşım olsun istiyorum...

19. Canım tekrar yanacağı için kız arkadaşım olmasını istemiyorum..

20. ŞahFD

ŞahFD User

itiraf ediyorum her seferinde tam birşeyi kazandım başardım dediğimde tekrar kaybediyorum ve dibe batıyorum
    sevgili dostum dünkü yazına gelicek olursam bugün çok düşündüm ve hak verdim sana birşey olmuyorsa zorlamamak lazım üstüne gitmemek lazım varki bir sebebi olmuyor üzülmeye devam edicem ama uğraşmıcam artık olucaksa öyle birşey gelir beni bulur zaten iyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.