Öneri Jackpot Arena

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 5 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Jackpot Arena geri dönmeli mi?

1. Eski özellikleriyle Evet

2. Yeni özellikleriyle Evet

3. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle: 10 aydır kapalı olan JPA nın açılmasını istiyoruz. Milyonluk oyuncu kitlesini bu kadar bekletmeniz tamamiyle yanlış. Zaten bu sebepten dolayı binlerce oyuncu kaybettiniz. Daha fazla kaybetmek istemiyorsanız lütfen açmanızı rica ediyorum.

Eski JPA:

1 e 1 VS ler de kazananlar bir üst tura çıkar. Bütün karşılaşmalarda galip gelen oyuncu biriktirdiği kadar ikramiye EURO alır ( Max 10.000 ).

Önerili sunduğum yeni JPA:

1 e 1 VS aynen kalacak ancak bu karşılaşmalar 1 tur için kişibaşı max 5 kez yapılcak. 3 galibiyet sayısına ulaşan ilk oyuncu üst tura geçecek.

JPA da ilk 3 oyuncuya ödül sunulmalı.

1. Ödülü biriktirdiği İkramiye EURO nun %100 ünü
    2. Ödülü biriktirdiği İkramiye EURO nun %50 sini
    3. Ödülü biriktirdiği İkramiye EURO nun %25 ini almaya hak kazanacak.

NOT: 3. kişinin belirlenmesi için yarı finalde elenen kişilerin 3. lük vs si yapması gerekmektedir.
    NOT: 2. ve 3. nün aldıkları ikramiyelerden kalanlar silinmeyecek, (Örnek: 5.000 varsa 2. olan kişi 2.500 kazanacak ve 2.500 ü hala İkramiye EURO olarak kalacak.) üstüne eklenmeye devam edebilecek.

JPA nın kapanma gerekçesi:

İllegal program kullanıp galip gelen oyunculardan dolayı JPA kapatıldı bunu sistem tespit edemiyor ancak yöneticiler tarafından kontrol edildiğinde tespit edilebiliyor.
    İstedikleri programı kullansalar bile illa ki oyuncuların hakkıyla kazanıp kazanmadığı kontrol edilecek. Bu bahane JPA nın kapatılması kabul edilemez!!
    Bunun için çözüm önerim: Jackpot Arena da herhangi bir hile kullanarak kazanan/avantaj elde eden JPA dan 6 ay - 1 yıl gibi uzun süreli cezalarla men edilsin. 3 kez tekrarlarsa kalıcı olarak men edilsin.Olsun bitsin. Kesin ve garanti çözüm :)
    Desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar bu önemli bir konu lütfen güncel tutalım..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 May 2016
    KUMARBAZ bunu beğendi.
  2. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Fikrinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Bu konuyla ilgili çalışmalar devam etmektedir,bakalım diğer üyelerimizden nasıl yorumlar gelecek.

Keyifli forumlar.

3. Güzel bir konu jpa eski halide olsa bu halide olsa bi şekilde gelmeli ancak bize uri filan ödüllü bi jpa sunmasınlar.

4. Rica ederim :)
    Kesinlikle katılıyorum.Zatenikramiye Euro lar hâlâ kaldırılmadı. Bu da demek oluyor ki hâlâ bir umut var:)

5. orionvs

orionvs User

Tamamen haklı en kısa zamanda beklıyoruz fakat 1v1 gruplu sekılde olmasında :)

6. Gruplu olacağını sanmıyorum. Ama aynen gruplu olursa birleşip avantaj kazanmak isteyenler olacaktır. Olmaz inş :)

7. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Eski jpa dediğin :D

Eski jpanın değişmesinin sebebi %99 bu videodur :)

Jackpot Arena şu an sistemde gözüken Jackpot türüdür.

Çözüm güzel ama ; Yabancı serverlarda çok yakın admin=oyuncu ilişkisi olduğu için jpa da bir şeyler yapanlara pek bir şey olmuyor.Oda pek kullanışlı olmayabilir. Gelecek olan jackpot b.ihtimal 3 kişiye ödül vericek ama 2-3. kişiler para alır mı veya alırsa ne kadar alır orasını bilmiyorum :)

8. benim duyduğum yeni JPA artık gerçek para vermıcek oyun parası verıcek yani uri...

9. fikir güzel eskı jpa olarak geri gelirse cok ııyı olur

10. O en eskisi ben ondan sonra gelenden bahsediyorum yani kapanmadan önceki son versiyonu olan eski, benim sunduğum da yenisi (fikir). O JPA zaten tamamiyle saçmaydı o bir daha gelmez. Bakalım hayırlısı :)

Güncel lütfen :)

11. okul tattılde gelebilir ama eski jp olarak gelmıyecek bildigim kadariyla uri verecekler bi miktar :))

12. Uridium verirlerse kökten bırakırım hatta yanımdakileri de oynattırtmam. Kimsenin buraya para dökmesine izin vermem. Bahaneyle kandırılıyor insanlar. Yazıktır günahtır kardeşim. Ya dediğim gibi ya eskisi gibi ya da biz gideriz. Para kazancam derken şirketi batıran DarkOrbit olur. Bizim için sorun yok ama severek oynadığımız oyunda amacımız vardı. JPA kazanmak. O da olmadıktan sonra beni ve yanımdakileri buraya bağlayan bişey kalmaz. En geç 3 ay içerisinde gelmesi dileğiyle :)

13. inş sizin dediginız eskisi gibi gelır ama sanmıyorum gelmez ...

1:eskisi gibi kımse uri satın almıyor
    2: oyuncu sayısı azaldı fazla kımse oynamıyor
    3: neden darkorbit kendını zarar koysunkı
    4:yaklaşik 1 sene oldu cıkmıyor jp
    5: Darkorbitin 1 sene vermedıgi para 360 bin tl ...
    6: :D :)

14. Milyonlarca oyuncu aylık 50 tl yatırıyor diyelim (binlerce kişi binlerce tl yatırıyor) . JPA kapandı diye daha çok zarar etti zaten. Oyunu kurtarmak için etkinlik hediye falan dağıttılar hiçbiri işe yaramadı üstüne botçu sayısı artıp ban yemedikleri görülünce hakkıyla oynayanlar haksızlığa uğradığını düşünerek oyunu bıraktı. Bu durumda zarar ettiği -10.000.000 tl . İşte bu sebepten bizi kaybediyorlar ve kaybetmeye devam ediyorlar. Bizi dinlemedikleri müddetçe kaybetmeye mahkumlar :)

15. fark etmıyor adamlar baktılar kazançları düştugu için öyle bişi yapmişlar yanı kayıp yaşamıyor kutu toplıyanda illakı katlayıcı vip indirim çekıyor ve sıralamadakı gemılerde uri çekıyorlar her turlu kazanıyor dark ve kımse oyunu bırakmadılar

sureklı gg indirimı çıktıgında herkez uri cekıyor siz bunun farkına varmıyorsun galıba siz kendın için diyorsun yada klanındakı kişiler için diyorsun ama yanlış biliyorsun darkorbit artık Cin li....

16. Klan için değil gerçekten genel konuştum şimdi gemilerdeki cephanelere bakarsak 5-10 yıl yetecek kadar cephane var. Ama maalesef bunu anlamayan da VIP indirim avantaj dışında hala Uridium ya da paket alıyorsa kendini kaybetmişdemektir.

17. o kadar lazer varsada bi ara darkorbit avantaj kutularda 119 gg cıkırdılar o zaman millet 100.000 gg topladılar x4 yaptılar 2010 dan beri kutu toplayan var darkorbit bunun önune geçemıyorlar

az da olsa yinede para kazanıyorlar darkorbit ..

jp oldugundada kutu topluyorlardı yinede topluyor.. aynı şey onun için jpye ara verdı kasadan para gitmesın ..

18. Kalitesini kaybetti darkorbit eski hali bile suankine milyon basar..

19. o dogru ama kişiler sebepsiz ban yyerıldı çok kişi siralamada bıraktı yaşi buyuk oyuncular oyunu bıraktı yaşi küçükler şuanlık oynuyor fazla yaşi büyükler kalmadı ve şuan darkorbitte en düşük uriyı alan tr servırı oluyor eskiden tr servırları birdi :))

20. 6 yıllık oyuncuyum bir oyun 1 senede bu kadar çökemez. Sebepli ban verdiklerine şahit olmadım zaten. Tr3 teyim. Her gece gündüz minimum 600 kişi kamufle kutu üstelik bu görünen kısmı. Reloaded oldu olalı tek iyi şey görmedim gelen her şey dengeyi bozdu :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.