Öneri Jackpot Arena

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 5 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Jackpot Arena geri dönmeli mi?

1. Eski özellikleriyle Evet

2. Yeni özellikleriyle Evet

3. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyun sadece boş ver darkorbitin bilecegi bişey isteyen parayla uri çeker isteyen kutu toplıyarak kımse kımseyı zorlamıyor :)
    6 yıldan fazladır kutu toplayan vardır yanı önune geçılmıyor :))

2. Orası öyle. Bu arada Hayır diyen arkadaşlar neden hayır yazdıklarını da yazsalar keşke, kendilerinin kutucu olmasından şüphe ediyoruz da..

3. ordasıda onlara kalmiş çünkı özgürlük diye bişi vardı ondan fıkırlere saygı duymak lazım kım ne istiyorsa onu yapsınlar son noktayıda darkorbit koyacaktır inş jp cıkartır...

4. İnşallah Güncelll

Güncel tutalım lütfen

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 May 2016
  5. ÖMER.E

ÖMER.E User

Gelmemesi tarafındayım sürekli belli kişilerin kazanacağı bi durumda nasıl zevk alabiliriz ki haksızlık var hep

Bigpoint diğer oyunlarında yaptığı gibi hilelerden dolayı darkorbitteki 10.000 euro meselesini kökten kaldırmalı benim düşüncem böyle

6. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

kardeş oyuna para yatır yatır nereye kadar bi kazancında olmalı ayrıca kaç tane server kaç tane oyuncu var sende zamanla fulle çarını sonra bi de bakıyım jpa olmasın :)

7. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D benim gemi zaten full herşey 16. seviye modüllere kadar sadece savaşmaya giriyorum oyuna , hilelerden dolayı olmasın diyorum sürekli bi hile çıkıyor diye

8. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

yav işte sözde hilesiz olsun diye uğraşıyolar sözde :)

ÖMER.E bunu beğendi.
  9. Siz Burda Kendinizi yırtsanızda bin tane adam oyunuda bıraksa jpa çıksın diye 10 bin imza toplasanızda adamlar her ay 30 bin tl boşuna dağtmamaları gerektiğini anladılar

10. İyi de arkadaşlar Jackpot u kazanan türk oyuncularda var ve tr serverlerinde gerçekten çok iyi oyuncular var (HİLESİZ). Bu adamlara da yazık mı olsun yani aylarca beklediler gelişmelerini yaptılar JPA ya hazır hale geldiler ortada JPA yok. Gelmesin diyorsunuz, peki size zararı var mı? Biraz mantıklı olalım UBA saçmalığı ortadan kalkmalı Jackpot Arena yeniden hayat bulmalı çünkü gerçek vs JPA da yapılır başka yerde değil...

11. sen muhasebeden mi sorumlusun darkorbitte zarar ettiklerini ve adamların fikirlerini biliyormuş gibi konuştuğuna göre.

isterlerse çıkarmasınlar kimse çok üzülmez sadece oyunu bırakırlar olur biter ama gördüğün gibi yapmayacak olsalardı yapmıyoruz diye mesaj yazarlardı euroyu da hesaplardan çıkarırlardı asıl mühim olan eğer yapacaklarsa saçmalayıp daha da kötü yapmasınlar

bu şirket kendi bıraktıkları açıkları bizlere söyleyip sonra da 'aa açık mı varmış dur sen kullanmışsın' deyip banlayan bir şirket

youtube da videolarda 1 saat konuşurlar gereksiz konular üzerine

hiçbir bilgilendirme yok yenilik geleceğini bile sisteme bağlayıp duruyorlar 1 senedir beklediğin etkinlik de 1 gün gelir sonra biter

sanki 'kimse duymadan koyayım da sonra çıkarayım etkinliği' misal ice rocket etkinliği sonra pib-100

bi de x3 cıkarırım urisi olmayan almak zorunda oldugu için

malzemeler için uri çektirmeye calısıyorlar

sonra da bu etkinlik geldi ki derler etkinlik dediğin harita üzerinde olmalı DÜKKANDA değil

Jackpot konusu için zaten binbir türlü bahane var yok biz 3d ile uğraştık falan ondan jpaya odaklanamadık

yok hile kullanan olmuşmuş da ondan iptal ettik

yok mışmışmış da kışkışkış olduı da ondan olmadı

yok kıçım kaşındı ondan yapasım gelmedi falan fişman

yapmayacaklarsa yapmıyoruz desinler bu kadar adamı bekletmesinler

..*ßØ$$™MДHØД*.. bunu beğendi.
  12. Şu konuya neden hayır eklendi bence öle bi seçenek olmaması lazım,insanların bu konuya hayır vermeleri akıl karı deil,oyuna hiçbir zararı yok,hatta oyuncu sayısının fazla miktarda artacağı şüphesiz ve kaliteli oyuncularla vs şansı buluyosun,daha ne istiyosun.Eğer jackpot istemiyosan girmessin,Sanki cebinden cıkartıyo 10 bin euroyuda utanmadan hayır veriyolar.Hile hurdada darkorbiti ilgilendirir.ayrıca hile yüzünden jpa gelmesin diyosanız o zaman avantaj kutularıda oyundan kalksın.

..*ßØ$$™MДHØД*.. bunu beğendi.
  13. Hayır seçeneğini bilerek ekledim. Herkesin ne düşündüğü daha da netleşsin diye. Ayrıca hayır ı eklememdeki diğer bir sebep gelecek olan evetlerin istatistiksel olarak yüksek olmasını gösterebilmek. Henüz daha erişemedim istediğimiz seviyelere ancak inanıyorum ki çabalarımız sonuç verecek. Kısa sürede çok oy kullanılması için rica ediyorum.

Herkese teşekkürler, Konu güncel kalsın lütfen..

14. Zaten jpayı Yapmıyoruz deseydiler oyunu ilk bırakanlardan biri ben olacaktım adamlar açık kapı bıraktılarki senin benim gibi oyuncuları kaybetmesinler sen oyuncu kaybedeceğini bilsen sende yapmıyorum demezssin dikkat ettiysen 6 7 aydır bununla uğraşıyorlar ve ne zaman çıkar veya çıkmayacakmı diye sordu pars admin belli değil dediler tarih veremeyiz dediler

15. Orası öyle, zaten fazla sabrım kalmadı. Yakın tarihte çıkmazsa kökünden bırakıp kurtulalım boşa burda zaman harcamayalım :))

Güncel lütfen..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 May 2016
  16. Özellikleri umrumda değil JPA geri dönsün yeter :)

17. :) oylara devam arkadaşlar

18. Fikri olmayan adamlar neden hayır diyor ?

19. Hayır denme nedenini yazan şuana kadar olmadı. İnat olsun diye mi yoksa kutucuyuz oralara bişey gelirse ilerde oyuna da gelir çarlar gider korkusumu bilemedim :p

20. son jpa 2015-07-12 tarihinde yapılmıs 47 gün sonra 1 yıl olmus olucak 1 yıl boyunca jpa ya bir çözüm bulamadılar ve durmadan geçiştirdiler duyurusu gelince yapılıcak daha gelip gelmiyceğinin duyurusunu bile 1yılda yapamıyorlar bizi umursamıyorlarbile. artık sabrımız tükendi jpa yapılıcaksa yapılsın lütfen iletin şu konuyu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.