Öneri Jackpot Arena

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 5 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Jackpot Arena geri dönmeli mi?

1. Eski özellikleriyle Evet

2. Yeni özellikleriyle Evet

3. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Konuyu çok geç açtığım için üzgünüm. Ancak bu şekilde güncel kalabileceğini yeni farkettim. Oylamaya devam!!!!
    Bu arada hayır sayısının artışını görüyoruz. Nedenini yazarsanız sevinirim. Şayet nedeni yoksa da neden olumsuz oy verdiğiniz hakkındaki şüpheler artacak. Keyfi evet ya da hayır olmasın lütfen.

2. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Lütfen konularda flood yapmayınız sürekli konulara güncel,+1 vs.. şeklinde cevaplar yazmayın tekrarında ceza alabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

3. Yazanlar var ama onlara uyarı yapıldığını görmedim hiç ve ayrıca aynı şeyleri yazmadım ben. Oylamaya devam edelim lütfen.

4. lütfen sakin olalım modum konu önemlı sonucta.

5. Aynen öyle

6. [​IMG]

herşey acık acık yazmış admın arkadaş :))

7. O zaman İkramiye Euro nun ne işi var?
    Eğer kaldırıldıysa niye adam gibi kimse bişey demedi. Bizi burda sinirlendiriyorsunuz susarak hemde. Arkadaşlar sağolsun uğraşıyor haber alabilmek için. O zaman geri dönene kadar oylamaya devam edilecek. Biz halkız :D . Diktatörleri deviren halktır, bu kararı da biz deviricez. Hadi basın oyları :D:D

8. yapılacak bişi yok adamlar ubayı cıkarmışlar orda vs nızı orda yapın :):)) ne kadar şaçma yaw

9. oyum olumlu güzel öneri birçok adminin düşünemediğini yada düşünmek istemediğini arkadaşımız sunmuş gayette mantıklı.+1

10. Ama harbiden saçma. O zaman İkramiye Euro ne diye var. Sırf kandırmak için, bizleri oyalamak için bu yönteme başvurulduğu son derece açık.
    Teşekkürler :)

Tozlu sayfalarda kalmış bu konunun tozunu silmemde birazcık yardım istiyorum :))

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Nisan 2017
  11. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Olumlu oy verdim ama nedeni öyle değil kardeşim. Saçma sapan yenilikler getirdik, oyuncu bıraktı millet para yatırmıyo ondan para veremeyiz demiyorlarda illegal program diyorlar. Daha da kötü olacaklar..

12. Güncel lütfen...

13. modum bu jacpot arena gelecekmi gelmıyecekmi ?? yeterli bilgiye sahıp deilim veya lınk ataılrmısınz jacpot arenayla ilgili veya yeterli biligyi verırmısınız?

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Kesinlikle olmali ama sunu belirteyim bu turnuva yapilacaksa soyle yapilmali.

3 tane hakem admin olmali ve 3 ude videoda olmali.

Vsyi kamufuleli olarak takip edecekler.

Mesela karsida ki oyuncunun birisi ingiliz digeri turk.

Bir ingiliz birde turk admin olacak birde gelistirici ekipten birisi takip edecek.

İste o zaman turnuvalarda hile yapanlar diskalifiye edilir direkt cezada alir yani.

+1 guncel

..*ßØ$$™MДHØД*.. bunu beğendi.
  15. Tıklanılmayacak şekilde olabilir. Tabi bir sürü maç yapılacak. Admin sayısı da bir yere kadar dayanır hani :) . Ceza uygulanırsa tüm sistem tıkır tıkır işler. Oyuncu 1 kez yaptı mesela, hesabı kapatılabilir / JPA turnuvalarından en az 1 yıl men edilebilir sonra tekrarsa süresiz katılamama uygulanabilir. Hakkıyla oynayanlar da var senin benim gibi ancak biz artık mağdur edilmekten bıktık. Hani birinin vicdanı sızlasa da baksa diyorum şu yazılanlara. Nerede yanlış yazmışız, söylesinler en azından. JPA gelmeyecek, yok bilmem ne falan biz bunları duymak istemiyoruz. Türk, ingiliz, fransız, amerikalı, alman, italyan, ispanyol aklınıza kim gelirse bütün dünya oyuncuları olarak JPA nın oyuna sürülmesini talep ediyoruz.

_DODGE_ bunu beğendi.
  16. anakin5555

anakin5555 User

-1 cunku kutular da kalkacak :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.